224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Ja sam na dobrom putu da odustanem od prijave. Meni su pravila baš otežala,a najviše ovo za ograničenje u pregledima.. sve što i imam na umu mi nije dovoljno dobro da bih poslao. Kao debitant baš se lomim 😂 jezička ograničenja bolje podnosim ( imam toliko dobrih pesama turskih koje imaju mnogo miliona pregleda)
 
Ja sam na dobrom putu da odustanem od prijave. Meni su pravila baš otežala,a najviše ovo za ograničenje u pregledima.. sve što i imam na umu mi nije dovoljno dobro da bih poslao. Kao debitant baš se lomim 😂 jezička ograničenja bolje podnosim ( imam toliko dobrih pesama turskih koje imaju mnogo miliona pregleda)

Nas nekoliko prvi put učestvuje u ovako zahtevnijem izdanju (pravi debi je bilo prethodno), tako da nisi sam. Zašto da ne probaš, svakako ima vremena do petka.
@etica je par stranica unazad dala dobar primer kako da se orijentišeš u pretrazi, možda ti pomogne.
 
Last edited:
Nas nekoliko prvi put učestvuje u ovako zahtevnijem izdanju (pravi debi je bio prethodno), tako da nisi sam. Zašto da ne probaš, svakako ima vremena do petka.
@etica je par stranica unazad dala dobar primer kako da se orijentišeš u pretrazi, možda ti pomogne.
Hvala ti puno pogledaću baš 💜
 
Nedostaju mi i zajedničko slušanje i ankete i kladionice... Realno, bolje da se bavimo takvim stvarima nego da celo izdanje prođe tako što trtljamo o Leu...
 
Neka se javi @Stole da mi da adminske privilegije u sobi na w2g. :D Ne da mi se da pravim novo. :D Smena na novom poslu mi baš odgovara jer sam uveče slobodan, tako da me ne bi mrzelo da organizujem.
 
To je dobro da bude isti link. (y) Ja sam imao nameru za proslo izdanje, ali nisam imao bas vremena. Cak nisam u prva 3-4 dana pesme poslusao. A i kada bih organizovao to bi bilo negde oko 18h, a to je rano.
Nista. Onda ce biti sve reseno. Samo se nadam da je veza u Moldaviji u dobrom stanju. 🤞
 
Sređeno je sve.

Link je tu: https://w2g.tv/7ucl4jxd9nezn1hv8k

A tu je i logo :D

MvWWX7I.png
 
Presrecan sam sto se vratilo zajednicko slusanje. Nadam se da ce mi i vreme i dan odgovarati pa da mogu da vam se pridruzim!
 
Ooo da ,kako si upamtio/la? Jako slabo sam se oglašavao
Kliknuo sam na tvoje poruke (pošto sam spazio da ih imaš preko 100, pa rekoh da li sam normalan, ali ovaj nick uopšte nisam primećivao) i onda mi je ostalo poznato da si pisao na prethodnoj FSC temi da si novajlija i da bi želeo da se priključiš sledeći put. :D
A čini mi se da si ti bio na onom zahedničkom ESC gledanju u RTS klubu, ili sam te tu možda pomešao... 🤔
 
Srboviziju su sahranili... Sada nam treba neki novi naziv, možda Yugo Song Contest ili EX Yugo Contest ili samo EX Jugovizija... Oni koji ne žele da po stoti put slušaju Jelenu, Željka, Mariju, Ninu i ostali "inventar" ne moraju ni da učestvuju. Ima nas koji hoćemo... Naravno i ostale izvođače, ne samo ove gore pomenute :D
SFRJOVIZIJA! To je onako, kao dobra reklama za burek. Da li je s mesom samo ili može i sir večno pitanje. Definitivno treba takmičenje sa delegacijama, tamo se iskazuje full kreativnost i politika.

Poslao prijavu, možda bude prijatno iznenađen pesmama.
Od Bebija očekujem ovog puta 12 :)
Hoćemo Srboviziju nazad :D
Uh, ako je Bebi Dol nije apsolutna garancija 12 poena :ROFLMAO: ali da, za Bebs uvek mora šveps.

Sotona nas je preuzevo
Hello Slavonski Brod. brod?
 
Back
Top