224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Stigli smo do broja 26. Još uvek se nisu prijavili neki redovni FSC učesnici, tako da, sada već gotovo izvesno možemo reći da imamo polufinala.
Ostalo je još nešto više od dva dana za prijave.
 
Jutros sam primetio da sam ničim izazvano izlogovan iz foruma, i prvi put ikada sam morao ponovo da se logujem u njega. Miriše mi to na malverzacije i pokušaj hakovanja prijava u inboksima pre javne prezentacije pesama. Molim organizaciju FSC-a da ispita ove nepravilnosti, informatički terorizam preti legitimnosti i bezbednosti FSC-a!
 
Sumnjamo na potencijalni sajber napad, vrlo verovatno od strane ruskih hakera. Nismo dobili niti jednu prijavu za učešće na FSC-u u toku današnjeg dana. :eek:
Nekome očigledno smeta jak FSC. Ispitaćemo šta se dešava i sprovesti odgovarajuće bezbednosne mere.
 
Tetsujin mi je sumnjiv. Mozda ne zeli da se nadmasi prethodni. :unsure:

A moja delegacija i dalje ceka da se preseli u pomenute hotele. Vrucine su nepodnosljive bez klime.
 
Jutros sam primetio da sam ničim izazvano izlogovan iz foruma, i prvi put ikada sam morao ponovo da se logujem u njega. Miriše mi to na malverzacije i pokušaj hakovanja prijava u inboksima pre javne prezentacije pesama. Molim organizaciju FSC-a da ispita ove nepravilnosti, informatički terorizam preti legitimnosti i bezbednosti FSC-a!
Ja mislim da Ro97 pokušava da ukrade pesmu rintintinu nakon što je ukrao pesmu Margy. Oduvek mi je on bio sumnjiv...
 
Volim ove detektivske "igre", a jos na nepoznatom terenu. 🧐
Kako moze neko da bude sumnjiv, koji je ostao bez prevoza i pitanje je da li je uopste stigao na pravo mesto. Osim ....
 
Zasto niko ne sunmja na Lea?! :unsure:
I See You GIF by HBO Max
 
Problem sa sajber napadima je otklonjen i odmah su stigle dve nove prijave. Uz Majstu i Ivanu, sada smo na 28 prijava, tako da je minimalna kvota za polufinala ostvarena.
 
Prijavio se i #Leo. Kad vidite spisak i primetite najveci zicer, a tesko da ga necete primetiti, napisite da sam to ja uz obavezan #Leo :love:
 
A sta ako prijavljena pesma predje 500 hiljada pregleda do objave pesama? 🤯
 
Last edited:
Pa ništa, na to ne možemo da utičemo.
Bitno je samo da najgledaniji video konkretne pesme nema više od 500.000 pregleda u trenutku prijave.
 
Čini mi se da kad sam bio organizator teme gde su pregledi bili jedan od uslova da sam pisao broj pregleda na dan prijave negde baš iz tog razloga. To je bar lako proveriti i bez toga.
 
Ja nisam zapisivao, samo sam proveravao na Youtube koji je najgledaniji video. Mada je dosta forumaša to napisalo i u prijavi za FSC.
Ne verujem da će bilo koji video preći 500.000 do objave, ali čak i da se to desi, biće maksimum 50-60 pregleda više.
 
Šta ćemo sa delegacijama?
Trebalo bi da je do sada, ako ne, onda jos danas ce biti sredjeno.
Mi smo sinoc napokon presli u hotel (zaboravio sam ime) sa komfornim sobama u kojima je bio posluzen sampanjac Pernord Ricard Perrier Jouet (kad sam proverio na netu, to je drugi najskuplji 😮), kavijar i jos neka jela za koja ne znam sta su, ali su ukusna. Probudio sam se da uzmem gutljaj sampanjca, da vam napisem ovo, pozdravim i vracam se nazad u krevet, da bih sutra bio spreman za crveni tepih (ili koji vec). Hvala organizatoru. Ziveli. 🥂
 
Back
Top