224. FSC - Nemoj biti Leo #2

I meni se odužilo. Inače praktikujem da postavljam minimalni period i za prijave i za glasanje, ali s obzirom da je tema komplikovanija i da ima dosta novih forumaša postavio sam šest dana.
 
Poslata povratnicka pesma. Ne ocekujem prolazak, ali mozda je neko zavoli k'o sto je volim ja.
Istraumiralo me slanje privatne poruke. :LOL: Mislila sam da cu nesto zeznuti, sve mi je neobicno.

Ovaj deo za privatne poruke - mislio sam da sam jedini haha. Kad sam slao tetsujinu poruku na prošlom fscu mislio sam da sam nešto zeznuo i da sam obavestio ceo forum o tome koju sam pesmu poslao. :D
 
Proveravam, ja kao prošli pobednik sam automatski u finalu ili?
 
Da. Naravno, tvoja pesma će biti u polufinalu takođe, zbog održavanja tajnosti. Ali čak i da u polufinalu budeš poslednji, imaš prolaz u finale zagarantovan.
 
Poslata povratnicka pesma. Ne ocekujem prolazak, ali mozda je neko zavoli k'o sto je volim ja.
Istraumiralo me slanje privatne poruke. :LOL: Mislila sam da cu nesto zeznuti, sve mi je neobicno.
Dobrodosla u moj svet. Meni je i dalje cudno, neobicno, mozda komplikovano i jos uvek se navikavam, uopsteno na Forum. Jeste da ima vise opcija, ali mi je prosli Forum bio nekako laksi, jednostavniji, pregledniji...
Ako je nesto slicno Skylar Grey - Moving Mountains, onda moze, moze.

Nadam se da ce mozda prezentacija da bude oko 18h (moze ranije) da bih ispratio sve. Po broju ucesnika slicno je kao na proslom FSC-u.
 
Ono što je dobro kod ovih novih poruka jeste što može da se napravi jedan razgovor za celo izdanje, pa se tu šalju i prijava i bodovi posle.
 
(A loše je što ne mogu pojedinačne privatne poruke da se obrišu već samo da se "napusti" cela konverzacija, pa onda jal je obrisana jal nije, i ako jeste onda je cela, a možda je i ostala negde samo je korisnik ne vidi, jedino ako ste tako hteli da stanete na put brisanju dokaza o trgovini glasovima, onda ok 🤣)
 
(A loše je što ne mogu pojedinačne privatne poruke da se obrišu već samo da se "napusti" cela konverzacija, pa onda jal je obrisana jal nije, i ako jeste onda je cela, a možda je i ostala negde samo je korisnik ne vidi, jedino ako ste tako hteli da stanete na put brisanju dokaza o trgovini glasovima, onda ok 🤣)
Konverzacija će automatski biti obrisana kada je svaki učesnik napusti preko opcije "Leave". Ako je samo ti napustiš, a drugi ne, tebi se neće prikazivati (u zavisnosti da li si prilikom napuštanja odabrao da primiš eventualno buduće poruke ili ih ignorišeš), ali za druge će i dalje sve biti vidljivo dok i oni ne napuste.

Da malo bolje razumeš koncept, slično je kada primiš mejl od nekog. Ti ga možeš obrisati za sebe, ali njegova kopija postoji kod onog ko ti ga je poslao, sve dok i on ne obriše iz svog Inboxa.
 
Konverzacija će automatski biti obrisana kada je svaki učesnik napusti preko opcije "Leave". Ako je samo ti napustiš, a drugi ne, tebi se neće prikazivati (u zavisnosti da li si prilikom napuštanja odabrao da primiš eventualno buduće poruke ili ih ignorišeš), ali za druge će i dalje sve biti vidljivo dok i oni ne napuste.

Da malo bolje razumeš koncept, slično je kada primiš mejl od nekog. Ti ga možeš obrisati za sebe, ali njegova kopija postoji kod onog ko ti ga je poslao, sve dok i on ne obriše iz svog Inboxa.

Aha, nadah se da je tako nekako što se tiče celih konverzacija, ali opet nisam bio siguran. Najveći mi je zbun to što nema kontrole nad pojedinačnom porukom, zbog toga preispitivah i sve to ostalo.
 
Prijave su zavrsene! Ja sam pesmu poslao Milosu-S.
Ukupno, ako sam dobro izbrojao imamo 36 ucesnika. Poredjenja radi na gotovo slobodnoj temi bilo je 38 ucesnika.
Tako da tema ocigledno nije bila preteska, ali kako bez drame kada su moje teme u pitanju. Ista prica je bila i za rumunski FSC sa samo JEDNIM ogranicenjem.
Priredba verovatno nece biti pre 18-19 casova, zato sto mi je danasnji dan, neocekivano, malo pretrpan obavezama. Ali ako bude promena javljam.
 
Back
Top