225. FSC - VS

Ma Tijana je radio stanicama poslala neki akustični demo koji nema veze s ovom finalnom verzijom, drugo objašnjenje ne postoji. Ili smo svi gluvi ili neki Mandela efekat.

Moja teorija je bila da nisam obracao puno paznje dok sam slusao za Srboviziju🤣
 
Stanje u glasackim kutijama je sledece: 13 muskaraca je obavilo svoju glasacku duznost, dok zene zabusavaju, samo njih 6 je glasalo.
 
Znači Tijana pokidala revampom i sad je kandidat za visoki plasman. :D
 
Ja ću glasati uskoro, samo da obavim još jedno preslušavanje. Inače ne volim da glasam pred kraj, ali baš mi je teško da rasporedim poene. A i ne želim da komplikujem organizatoru jer obično oko 50% glasova stigne u poslednja 24 časa.
Što se tiče Tijane, ja pesmu znam baš ovakvu. Nikada je nisam čuo na radiu, možda je tamo bila neka drugačija varijanta. Uglavnom sam je slušao na Youtube i kada naletim na nekom od muzičkih kanala, i bila je ova verzija.
 
Sad sam se setio da me Tijana 2019. otpratila na Tviteru jer nisam bio zadovoljan pobedom SM po žiriju. 😂 A pre toga smo se lajkovali i menšnovali često. Užas.
 
Preslušao sam oba polufinala i glasao..Sveopšti utisak mi je mlako. Čak na prošloj temi čini mi se da mi je bio bolji utisak o pesmama. Iskreno mogao sam i da glasam pola sata nakon što je bio objavljen početak roka nego eto ,nisam bio u raspoloženju za muziku ovih dana.
Što se tiče ženskog polufinala znao sam 8 pesama od ranije, dok u muškom samo jednu. Pohvalio bih i izdvojio samo jednu pesmu a to je Evangelia- Fotia nju ranije nisam čuo pa mi je zanimljiva.. Nažalost većinu poena sam poklonio ili sam išao na eci peci pec. Nadam se prolasku u finale s obzirom na konkurenciju, a isto tako više verujem u ovu pesmu nego na prošlom izdanju. Srećno svima 🙃
 
23 forumasa je glasalo. 13 muskih, 10 zenskih. Stanje je veeeeeoma interesantno i po mom misljenju jaaaako sokantno i neocekivano.
Sutra u ovo vreme kacim poslednji presek i saljem podsetnike.
 
pakakokome-pa.gif
 
Sta? Rezultati mozda ne budu sutra? 😮 Inace, utorak mi bas odgovara. Slobodan sam. Pratim, iako na osnovu oko 1/3 forumasam za sada ne prolazim u finale. Jedino ako smo suprotnog pola, imam neke sanse.
A inace sam se zaljubio u moju pesmu koju sam otkrio bukvalno dan pre nego sto sam se prijavio.

A sto se tice celog izdanja, meni su pesme nekako lepo legle. Musko pf-e ima par bisera, kao i pesme kojima ne bih dao poen. Dok je damsko pf-e nekako lepo i svima bih dao bar poen. Dok sam se suncao ovih dana, pustim playlistu i bas mi je prijalo dok sam slusao oba pf-a. Zadovoljan sam sa ovim izdanjem.

Tinte dokle više 🤣
Ako ti je dosadilo da budes u vrhu i zelis da ostanes u pf-u, samo javi pa da ti nahvalim pesmu.(y)
Bas cu jednom da proverim da li ima jedna pesma koja mi se dopala (pre svega mislim da je upala za TOP 5 poene) i da si zavrsio u vrhu.

Kod Niko:
"Secas li se Niko
Da li mozes da zaboravis
Pozelis li Niko
Bar ponekad da je zavrtis"

Kod Anhel:
"Ti andjeo, a ja djavo
da je (pesmu) slusas imas pravo
nije losa kol'ko vele
veruj meni, moj andjele"

Kod Lea:
"A ne znaš, da nisam ni ja sretan s tim
I kako se svaki dan s mukom probudim,
Pa mi dođe da te još jednom pitam ja, imali nade za GLAAAAS?"

Samo nas 6 je dalo ocene/komentar.🙁
 
Pobogu, naravno da ce rezultati biti sutra, zasto ne bi bili haha

STIGAO PRESEK!!!

Musko polufinale 16/21:
84
67
63
57
55
53
53
51
50
48
45

43
42
40
34
32
31
30
21
16
13

Zensko polufinale 14/20:
94
81
68
57
56
48
46
42
36
35

32
31
30
29
27
25
25
25
17
8

Upravo kuckam podsetnike, ostali su da glasaju jos Vax'ildan, Destry94,, Leo Cezar, Milos-S, Ro97, Majsta94, Hans Moleman, Erin Navan, sparkle, etica.
 
Last edited:
Preslušao sve pesme i sastavio jedva listu za poene. Na kraju je dobila solidne poene jedna za koju sam posle prvog slušanja mislio da će biti sigurna nula, samo zato što ne liči na većinu drugih.
Imam utisak kao da je polovina imala nameru da šalje kopiju jedne iste pesme.

Sve u svemu, ekstremno neoriginalan FSC.
 
Back
Top