225. FSC - VS

Čestitke i od mene Majsti na apsolutno zasluženoj pobedi. Meni je pesma na prvo slušanje bila totalno nebitna, ali vremenom, tokom izrade banera sam se zaljubio u nju i eto, na kraju, ispade najbolja pesma izdanja.
Hvala svima na glasovima za predivnog Jojia, 7. mesto je odličan plasman, pogotovo kad se prisetim kako se kotirao u početku. Pesma je za mene čista magija, neverovatne emocije izaziva u meni, a tekst da ne komentarišem.
Hvala i na pohvalama za organizaciju, drago mi je da vam se dopada. Potrudio se jesam, ali nisam dao sve od sebe, koliko bih voleo. Nisam imao previše slobodnog vremena, ali biće valjda više neki drugi put. Moram priznati da sam se baš umorio i jedva čekam da se naspavam pošto sam sinoć možda samo tri sata spavao :D

I da, imate tabelu u prvom postu teme.
 
Kako ću spavati znajući da je Fotia propo:
Tired Jet Lag GIF by CBC


Imao sam osećaj kad sam otvarao tabelu da sam gore prošao u pf nego u f.
 
Goca 2. mesto u zenskom PF i poen iza pobednice F, a Tor prosao sa 9. mesta u muskom PF oO
 
Last edited:
Jel ovo Gfhdsids kod mene na mobu greška neka ili? 😃
 

Attachments

  • F5EADE96-5A71-4A82-8D6A-FE84EBA0F4AD.png
    F5EADE96-5A71-4A82-8D6A-FE84EBA0F4AD.png
    990 KB · Views: 7
Nije to nista, jednom je pobedila pesma koja je bila prva iznad crte.

@Marko Jao, moja greska, cela kolona je bila tako upisana, pa sam zaboravio da izmenim 😅
Ubacio ispravljenu verziju.

Kako ću spavati znajući da je Fotia propo:
Tired Jet Lag GIF by CBC


Imao sam osećaj kad sam otvarao tabelu da sam gore prošao u pf nego u f.
Hoces li je ostaviti vise? 😆
 
Ja sam skoro sve poene u pf dobio od hrvatskih članova.. :D
 
Ja bih iskreno rado organizovao, imam i neku temu na pameti, ali isto kao i Stole, nemam toliko slobodnog vremena, ali pustiću da prenoći misao ako može, pa da skapiram ujutru mogu li ili ne pa da uzme neko drugi
 
Čestitke @Majsta94, divna pobednička pesma!

Stoletova organizacija sjajna - baneri+prezentacija+pažnja posvećena detaljima 🔥

maxiens, Marko, zeleni, Filhy, Micky, etica, Margy, MarkoH, Ivana, rintintin, Endrega, Nije sve tako sivo, Mrm, èürôník, sparkle, Erin Navan, Hans Moleman, PeleESC7, Leo Cezar, Tetsujin, Niko, Replay (nadam se da sam sve pažljivo naveo)
- GRAZIE A TUTTI na glasovima za Tommasa, iznenađen sam prolaskom u finale i odličnim konačnim plasmanom 🤗
 
Čestitke Majsto!!!
Drago mi je što je Ćikina pesma pobedila (i tome sam se potajno nadao) jer mi je predobra. Moja 12-ica i u polufinalu i u finalu, a time sam opet, kao i na svom prvom FSC-u (pretprošlom izdanju), zalepio 12 pobedniku, i dabogda se ta tradicija nastavila 😅
Svaka čast i Stoletu još jednom na organizaciji, mene su ove tabele tokom glasanja i ta grafika još više od banera oduševili (a i to je bilo maestralno).


Ja PREZADOVOLJAN 3. mestom, em u ovakvom neizvesnom klanju u prvoj koloni, em kao novajlija, em kao neplasiran u finale na prošlom izdanju, svakako treće učešće, treće mesto, treća sreća :D:giggle: Mislim da je top 5 generalno odličan, iliti nađoh se u društvu za mene baš super numera.
Hvala puno Dodou, Mrmu, Ivani i Vax'lidnom na 12, MilanuB i Niku na 10, Liberti na 8, i svima ostalima na svim ostalim bodovima. A tu mi je i četvrto mesto na banerima! 😅


grifff.gif
 
Ah tacno sam znao da je tek glasanja isao time da ostanem na blue balls.

Drago mi je da je pobedila moja 12 ipak, da bar gubim od najboljih. Filharmonija me razocarala, sutra cu videti tabelu bolje.
 
Sinoć sam zaspao, pa ne stigoh da čestitam. Bravo Majsta na pobedi, super pesma, od mene 7 poena.
Naravno, čestitke i Stoletu na trudu koji je uložio u banere i predstavljanje rezultata u finalu. Sve je bilo na vrhunskom nivou. Hvala i za Martu, super izbor osobe koja će čitati moje glasove. :giggle:
 
Last edited:
Nažalost nisam uspeo da live prisustvujem priredbi. Prvo ogromno bravo za @Stole stvarno skidam kapu za sav uložen trud,počevši od banera, prezentacije svega i velika pohvala za profesionalizam. @Majsta94 čestitam na pobedi. Pesma mi je bila nejasna sve do zajedničkog slušanja ,ali nakon toga mi se popravio utisak dosta . 👏🏻 Izdvojio bih samo da su Zoi i Tijana zaslužile mnogo više poena po mom mišljenju. Na kladionicama sam predviđao,a samim tim i očekivao Joji ili Griff kao potencijalne pobednike, no eto ovaj FSC je zaista pun iznenađenja. Čestitam svima na plasmanima i iščekujem novi FSC sa nestrpljenjem 🥰
 
I ja se nadam da će Majsta organizovati kad je već prva pobeda posle 5 godina.
 
Back
Top