225. FSC - VS

Cestitke na pobedi kolega. Pesma nije moja soljica caja ali drago mi je da si odneo pobedu. Cekao si na nju dugo pa kad vec sa Oonagh nisi uspeo da pobedis, drago mi je da se to desilo sada :D

Hvala svima koji su glasali za "Stone by Stone", prezadovoljan sam top 5 rezultatom :D Otprilike kako je Stoletova kladionica i predvidela. Arnor Dan mi je vec dugo na spisku, dva puta je malo falilo da ga posaljem i na starom forumu ali ovo izdanje se idealno namestilo za njega. Drago mi je sto vam se ova pesma svidela u ovoj meri u kojoj jeste!

Cestitke Stoletu na maestralnoj organizaciji. Bas kao sto je Destry i rekao, tesko da ce neko skoro nadmasiti ovaj kvalitet grafike i uopste celog showa. A kao slag na tortu, evrovizijska prezentacija rezultata. Ono sto i ja licno najvise volim.

Vidimo se na sledecem FSC-u.
 
Ja bi volio da Majsta organizira, ako se ne varam posljednji put je organizirao prije par godina kad je tema bila horoskopski znakovi, a taj mi je FSC ostao u lijepom sjećanju zbog teme, organizacije, dobrih pjesama, bilo je i skandala, baš je bilo super, tako da Majsta samo naprijed ako imaš vremena za org 😀
 
Ja se ne secam koji je skandal bio na tom fscu. Steta sto je stari forum izdanuo pa ne mozemo da procitamo da se podsetimo 😭
 
Ja se ne secam koji je skandal bio na tom fscu. Steta sto je stari forum izdanuo pa ne mozemo da procitamo da se podsetimo 😭
Prvi skandal je bio kad se euronik naljutio i otkrio svoju pjesmu, a drugi je bio kad je pobijedila Ariana Grande koju je poslao forumaš Mikrofondžija, ali mu je pobjeda naknadno oduzeta kad se shvatilo da nije dao finalne bodove pjesmi kojoj je dao top bodove u pf pa je dsq, a pobjeda je onda dodijeljena forumašici Bettstonxale i pjesmi GJan - 7 billion, pa je bilo prepiranja, uglavnom bilo je jako zabavno, neka izdanja uopće ne pamtim, ali to izdanje sam zapamtio jako dobro 😅
 
skorpije budalaste sta ces🦂🤓 sto li sam se naljutio? to se nije desilo ni do tada ni od tada da neko otkrije pesmu.. ili mozda jeste?! 🧐 eticeee statisticarko?!!! ti znas!
 
Na predstavljanju pesama Majsta je pisao ko je od forumaša koji horoskopski znak, ali pošto je valjda tebi ta informacija na profilu bila skrivena, nije te pomenuo. Tako nešto...
 
Dada, pa si euroniče malo preburno reagirao tad, nije ti bio dan tad valjda xD
 
Pregledao sam tabele konacno malo bolje, ovo je moj treci najbolji rezultati od svih mojih ucestva i samo osmi put da sam u top 3. Hvala Djole i Tinte opet na 12, Boxy i Ro na 10, cak 5 osmica (Micky, choda, Novinar, Anhel, sparkle) i svi ostali na sitnije bodove. Drago mi je da vam se svidela pesma, otkrio sam je bas na dan kada se FSC vratio, ali eto nije do ovog izdanja mogla da se salje.

@Stefan28 do zadnje sekunde sam se mislio dali 10 Grantu ili Arnoru i na kraju sam odlucio da dam njemu i to zato sto sam mislio da ce mu trebati poeni vise kako bi usao u finale:cry::cry::cry: Moje najvece isprike, stvarno nisam ni mogao da pretpostavim da bi Grant mogao da bude bilo gde blizu crte za prolaz.


1659104836087.png
 
Čestitke pobedniku, izvinjavam se što nisam ispratila do kraja, malo mi je internet prolupao.
Baneri su odlični. I sve je bilo sjajno.
 
E moja Marice da si slusao pesme i dao mi 12 kao sto si trebao, sad bi ti tema vec bila otvorena umesto da cekas 72 sati da se pojavi kolega.
 
Čestitke Majsti na pobedi i pohvale Stoletu na stvarno fenomenalnoj organizaciji. Rezultatima manje više zadovoljna, posebno mi je drago zbog TOP3 za mojih 12 poena. Hvala svima na glasovima za Mariju.

Što se printscreenova tiče: prijave: Novinar i dodo, polufinale glasovi: Ivana, Mrm, finale glasovi: Destry94, sparkle

Dobili smo organizatora narednog izdanja, to je gospodin Kostur...pardon, Marko. :D:cool:
 
Back
Top