228. FSC - Inspired

Najveća promena formata je kad je dozvoljena drugačija raspodela po pf. Ovo sve ostalo je minorno.

Ali biće kako kaže FBU. 🥰
Ne zelim da pisem 3 poruke za redom ali dobro ove gore su formalnost. Ako je tako onda nije fer ni prema novim organizatorima to sto su stari organizatori mogli prvi da salju pesmu i tako lakse pobedjivati.
 
Dobro. Moje mišljenje, nije kao da se ja pitam.
 
Hvala forume moj na citava 43 boda!
A posebno hvala gospodi koja je najvise prepoznala kvalitet kompozicije Skinny:
10 Filhy
8 Djole89
7 etica
6 Destry94
 
Ja nisam. 😭 Mislio sam da pobeđuje Shackles valjda.
 
Sad gledam, apsolutno niko! Sve pare ostale meni :oops:
Najblizi je bio liberta koji ju je stavio na drugo mesto, a zatim sparkle koja ju je stavila na trece mesto.
 
Vise ti zaradis nego Petar. Petra cemo oterati u bankrot. 😅
Ja sam je video na 6. mestu, a mislio sam da ce James Morrison da pobedi.
 
Ja sam na Ledger tipovao da pobeđuje, a Morisona sam stavio negde pri dnu
 
Inace kad sam vec pomenuo deja vu od musko zenskog izdanja, tada je rintintin isto bio treci i sad opet treci sa mnom i Majstu u top 3.
H-H-H-Hurricane 💪:cool:😅

Ja prijatno iznenađen, iskreno i očekivah neki top 10, ali ne i sam vrh, i drago mi je da ste prepoznali da Muse baš kidaju i sa nečim novim i u 2022. 🤗
Jedan od mojih omiljenih bendova i izvođača uopšte, godinama unazad (da ne kažem od najranijih im faza), znam da ga mnogi onako usputno gotive ali često zaborave da postoji lol.

Još jedno 3. mesto za mene od kad učestvujem, a drago mi je i da sam vešto iskoristio džoker i našao Muse u (pra)istorijskim tabelama. Čini mi se da sam video da su par puta ostali u pf i jednom bili na 12. mestu u finalu, super mi je što sam im doneo najbolji plasman do sada, oni to zaslužuju, a što da ne i ja xD

Hvala na svim glasovima, posebno organizatoru Niko, MilosS, zeleni i Replay na 12, Margy i MilanB na 10, Marko i Erin Navan na 8, i svima ostalima na svim bodovima i u pf i u finalu.
Čestitke organizatoru na finoj i prijatnoj organizaciji, a i na pobedi (od mene 6 poena i super pesma koju ću rado slušati). Sasvim solidno izdanje za mene, ima sigurno nekoliko novootkrivenih pesama koje ću slušati i dalje.

@MilanB Odlično što smo razmenili 12-ice u pf, a za mene lično je Shackles najbolja pesma i okriće izdanja.

Svećano obećajem da ona forumska persona koja je poslala numeru koja je od mene dobila 12 (i koju sam btw samo danas poslušo jedno 600 puta) dobit će članstvo u parlamentu svemirske konfederacije.
Muse ako ne pobedi povlacim se
Nemoj da se povlačiš pls, bar ne na duže, a na intergalaktičku funkciju ČEKAM (+ ako me sećanje služi, zaslužujem i paketiće sa prethodnog izdanja!)

(Won't Stand Down je ovogodišnji prvi singl Muse za album Will Of The People koji je izašao doslovno pre par nedelja, topla preporuka svakome kome su ikad sviđali. Meni je ceo album bolji nego što sam očekivao, a ovo je možda i najtvrđa (i meni najzanimljivija) pesma na njemu, ostale su baš raznovrsne i uglavnom taj njihov prepoznatljiv fantastično isproduciran, čvrsti, catchy alt-rok, ja oduševljen svakako.)

U svetlu skorijih događaja (a koji su se dogodili nakon što sam poslao pesmu), i s obzirom i na to da je Muse britanski bend, Won't Stand Down (sa akcentom na spot i tekst pesme) i ovu bronzu posvećujem kraljici Elizabeti II 💅
 
Ako je Anna Rossinelli Svajcarskinja, onda bi to bila prva pobeda za Svajcarsku.
 
Zao mi je, ne. Donela je pobedi Kanadi. Odrekla se svajcarskog drzavljanstva. Dosta im je jedna pobeda na ESC od nje.
 
Znam. Imam sve evidentirano. :)
Da, cekamo. Sad ce ponoc i Nova Godina; ovaj nova tema.
 
Dok čekamo temu i ja da iskoristim priliku da čestitam Niku na pobedi i prelepoj organizaciji.

Da kažem da mi je drago što je baš McSteamy bio moja inspiracija, jer mi je kul njegov muzički stil i slušam dosta artista koje je slao, tako da ne sumnjam da će tema biti dobra. Takodje, da se zahvalim njemu i Novinaru na prvih 12 poena ikada na FSC-u. Niko, Etica, Sparkle, Bebi, I see you, hvala i vama.

Očekivanja su bila veća jer mislim da je ovo prvi put da šaljem čistu pop pesmu bez rap elemenata, I mean, pesma je disco pop moderne 80-te tako da je bilo nade da će se svideti i starijim i mladjim osobama, ali previše nula, nažalost.

Anyway, drago mi je da se takmičilo nešto sa "Future Nostalgia" albuma jer je iconic i jedan je od razloga revolucije pop muzike na svetskoj sceni.
 
Pobednicka pesma prijatno iznenadjenje. Cestitke, Niko! I pohvale za organizaciju. 👍
Volim sto su Queen of Sabe i Young The Giant zavrsili u top10.
I evo, napokon da u top 10 udje i neka moja pesma - 6. mesto za Serenu koju je euronik takodje slao kod Nika; tada je osvojila 5. mesto. Sad vidim da bih izvukla dzokera, trazila sam broj 38, ali posto je vec bio zauzet dobila sam sledeci koji je bio slobodan, broj 8 - euronik. Posrecilo mi se. 😊
Hvala puno svima na poenima.:love:


Znači ne verujem šta sam dobio, nek sve ide u ...
Neka ide....:)
Dobar izbor. 👍
 
Hvala za Britni. Njoj nije suđeno, kad sam video koliko je paćenički prolazila, a i inače kroz šta je prošla u životu bila mi je idealan džoker. Al kad te gazi gazi te.
Tako i vi mene gazuvate na FSC, nijedan prolaz u novoj eri. Ako sam možda prošao već se ne sećem.
Čestitamo Nikodonikosu MaCedua. Duze pua. Pobednik ok, bilo je jačih favorita iz priloženih glasova. Verovatno pauziramo dok se ne presaberemo.
 
@Milos-S, sretno sa svim što radiš!
Nego, ako postoji neki k-pop metal, javi, da budem spremna ako je stvarno pogođena buduća tema! 😂

Nazalost, sad ovako u glavi nemam niti jedan k-pop metal na umu ali ako se setim necega, javicu :ROFLMAO:

Kako rekoh gore.....tvoja podrska mi je potreba da izguram ono sto sam zapoceo do kraja i kad god imas vremena, cekam te. Cekam te da ispisemo istoriju ❤️


@zeleni E stvarno mi je zao sto se (i ti) povlacis sa FSC-a :( Nadam se da je samo sala i da ces biti tu jer bi stvarno falio. A ako se, ne daj Boze povuces....nadam se da se ipak citamo na ostatku foruma.

...

Za kraj, da ostavim ono sto sam duzan a to su Nikova prijava i glasovi:

Prijava

prijava.png


Glasovi (polufinale)

glasovi1.png


Glasovi (finale)

glasovi2.png




Jos da dodam nesto sto nisam spomenuo u oprostajnoj poruci a to je da........ko god ima bilo kakvo pitanje, sugestiju ili problem, moze slobodno da me kontaktira i odgovoricu prvom prilikom. Iako vise nisam na FSCu, u pozadini cu se i dalje starati da ovo takmicenje ide u pravom smeru i da se svi osecaju kao kod kuce.

Uzivajte i nastavite da se zabavljate i gradite ambijent koji ce biti jednako zabavan kako starosedeocima tako i novajlijama. Ne sumnjam uopste da ce tako i biti. Do nekih drugih vremena, jos jednom...........sve vas volim i pozdravljam 👏❤️
 
Četvrta je etica. 😂 Može novi klub? @sparkle, @Erin Navan, @etica i ja - filharmonične cure. Ne znam kako Ivanu deklariraju, bilo bi savršeno da je i ona s nama. ❤️
Ako će klub podrazumevati da se sastajemo online jednom u 15-20 dana, slušamo dobru muziku, pijemo čaj i jedemo kolače, te komentarišemo dobru muziku, ja sam za.
High Five Season 2 GIF by The Office


Nisam ja neki veliki fan Kpopa, ali sam pre par meseci naišao na jednu pesmu i svidela mi se i zapisao sam je za svaki slučaj ako naiđe neka takva tema jer ovako je ne bih nikad poslao, plašim se da bi zbog žanra bila bojkotovana.
Šta god da pošalješ od kpopa, imaš poene kod mene. Prosto ne mogu da zamislim da dođe pesma i da joj ne dam poene, sem ako su sve pesme kpop.
Meni kpop svira u autu.
K-Pop Love GIF by Viki
 
Last edited:
Back
Top