229. FSC - K-POP!

Mozes da pomeras, u donjem desnom uglu, u levo pa ce ti se pojaviti i ostali ucesnici.
 
E, dosao je i na mene red za zelje, cestitke i pozdrave.:D
Prvo da cestitam Ro97 na pobedi, po meni u jakoj konkurenciji i nisam ocekivao da ce se pesma izdvojiti od ostalih iako sam je pristojno nagradio i dopada mi se.
Cestitke, pohvale za organizaciju McSteamy i to sto nam je uprilicio da se blize upoznamo sa ovim pravcem iliti muzikom, K-pop (iako ja i dalje nisam nacist sa ovim sta zaista predstavlja K-pop😅).
Nisam siguran 100%, ali cini mi se da je ovo prvi put da sam dobio 12p od organizatora i moram priznati da je lep osecaj. 😍

Sto se tice mog plasmana, kao sto sam ocekivao, a to je TOP10 i slozicu se sa Petrom, samo nek se mnoze TOP10 plasmani.
Ovim putem mu zelim, kao i Anhelu, da koji put nagradi, pohvali moju pesmu. Sve sami krompiri (dobro sad mi je Petar udelio 3p u pf). Ne mogu ih toliko pojesti (iako volim).👍

Zahvaljujem se svima koji su me progurali u finale, kao i za TOP10 plasman. Izdvojicu 12p - McSteamy, Margy i MilanB u finalu.

Kad pogledam LU zaista zavidan rezultat ima Replay i do sada jedini je imao TOP10 plasman na svakom ucescu. 👏

Za kraj, pozdrav za sve i da se druzimo u sto vecem broju na sledecem FSC-u.
 
Tinte ti mi uvek pohvalis pesmu ali retko kad vise od 4 poena😔 Bar mislim da je uvek tako, mozda se varam.
 
A Tor Miler - 12p u finalu (Mando Diao-Gloria), a Monatik 8p u pf-u (nije prosla finale) od TOP poena.
 
E da znao sam da je bila 12ica bar jednom ali znam da sam par puta ocekivao vise xd
 
Totalno zaboravio da okacim analizu kladionice. Pobednika niko nije pogodio, opet. Najblizi je bio Destry kom je Gaho bio na prvom, a FTISLAND na drugom, dakle zamenio je top 2. Najgore se pokazao Leo koji je pobedniku predvideo tek 16. mesto. Ailee je bila prvi favorit i pobedu joj je predvidelo cetvoro forumasa - Stole, libertá, tinte i Tetsujin.
 
Cestitke, Ro! (y)
Hit mi je to sto je na kraju ispalo da ti je Milan Stankovic stvarno bio amajlija:LOL:

Pesma koja mi je bila u opticaju za slanje je ova drugoplasirana, Right Now - Gaho. Ja je odbacila, ali i da sam odlucila da je posaljem vec bi bila zauzeta. Zanimljivo mi sto je tu pesmu poslao Anhel , a ja zauzela njegovu "omiljenu" poziciju - prva ispod crte.

Youha skoro od svih iz pf-a dobila (uglavnom sitne) poene; jedinu nulu dao Ro, a samo je kod Erin bila u top 3 - 10 poena. Hvala svima.
 
Youha skoro od svih iz pf-a dobila (uglavnom sitne) poene; jedinu nulu dao Ro, a samo je kod Erin bila u top 3 - 10 poena. Hvala svima.
Nisam ni učestvovao ni preslušavao, ali to nije ni potrebno da bih doneo zaključak da to mora da je bila dosta dobra pesma sa takvim odnosom poena. :D
 
Back
Top