229. FSC - K-POP!

Ja bih jos samo da se zahvalim Petru i Stormu na 12 poena i ostalima na sitnijim poenima. Malo je falilo za finale, ali dobro, sta da se radi, gomila nula je presudila. Vise srece drugi put.
Hvala tebi sto si poslao Waka Boom, brutalna pesma i zasluzila je bolje.

Meni ovaj teaser vuce na neke balade.
 
Cestitke Ro na pobedi, najbolja pesma ovog izdanja, pa sam bio zabrinut da ce lose proci, s obzirom na upitan muzicki ukus ovog naseg kolektiva, ali drago mi da to nije bio slucaj. Drago mi je i zbog Gaha, ali kako i zasto je pobogu Ruin u bottom 5?
 
Čestitke Rolanu Stankoviću na pobjedi, neka uđe u zapisnik da sam dao duplu desetku! 👆

Bravo Štimiju na svim brzim priredbama, respektiramo učinkovitu produkciju 👏
 
Red je da se zahvalim za top poene:

12 etica (koja mi je ove godine dala vise poena nego u prethodnih 5 godina :D )
10 dodo, Storm, MilanB, liberta, Ivana, Anhel
8 McSteamy, Margy

Srca ste ❤️


main-qimg-911de38ec0acdafeaffcd3a9e886ce1e
 
Još jednom čestitke Rou na pobedi sa odličnom pesmom, takođe pohvale McSteamy na organizaciji, sve je bilo super. Zadovoljna i većinom ostalih rezultata, 7 pesama za koje sam dala poene je u TOP10, od kojih je moj TOP4 u TOP6, što se u poslednje vreme retko događa. Hvala Micky na 6, maxiens, Nije sve tako sivo i Destry94 na po 3, Endrega i Stefan28 na po 2 i Leu na 1 poenu.

Printscreenovi: prijave: Mrm, Stole, glasovi-polufinale: Niko, rintintin, glasovi-finale: etica, Boxy.

Nova LU:

EyE82Za.jpg
 
Evo i prijave i glasova organizatora:

8lLr0du.jpg


Q7w8dn3.jpg


dEpq6RU.jpg
 
Zahvaljujem još jednom svima koji su Gahu dali poene. Nisam se nadao pobedom u pf-u a tek 2. mestom u finalu. Posle Sanah sa 3. mestom i 2 ispadanja u pf-u opet sam u top 3.. Posebno se zahvaljujem pf top poenima: rintintin, Tetsujin, Boxy, Destry94, Ivana (12p) i maxiens, dodo, Stefan28, Replay (10p) i finalnim top poenima: Boxy, Tetsujin, Ivana (12p), ErinNavan, Destry94, rintintin, maxiens (10p) i Replay, Vax'ildan, etica (8p)... 😇💙
 
Juuu kako su Marko i Petar loše kotirani na LU, ko bi rekao :eek:
 
Neka, samo neka se gomilaju top 10 plasmani. 🥰
 
Tek sam sad otvorio tabelu da malo opsirnije vidim. Hvala Novinar i Hans na 2x12 i svi ostali na poene. Drago mi je da bi svakako usao u finale i bez DF.
 
Back
Top