229. FSC - K-POP!

Ma šta vam je lol

Ja sam se još ranije raspitivao kod Miloša S i Ivane oko teme i načelno je odobrena, pa sam danas, nakon što je rečeno da nema prijavljenih, javio da može moja da ide kao sledeća, ukoliko pobednik odbije.

Svakako je bolje da Ro organizuje, ukoliko može. :)
 
Cestitke McSteamy, sjajna tema i organizacija. Obozavam brze priredbe. Izdanje mi je prijalo da se upoznam sa novim izvodjacima i zanrom.
Bravo Ro! Od mene na ovom izdanju 5 poena.
 
Ja na poslu pa mi treba malo duže... prvo da čestitam i zahvalim Štimiju na organizaciji i temi koja mi je na prvu bila ajme majko šta ću sad, ja mislio to samo te neke nahajpane teen grupice sa tralala pjesmicama, ali kad sam počeo istraživati vidio sam da ima tu jako dobrih pjesama u ovom žanru(što su mi pjesme s ovog izdanja i potvrdile) i izbor je pao na FTISLAND, svidjela mi se pjesma na prvu i nisam se puno razmišljao... hvala svima na glasovima 🥰

Štimi postao si prvi forumaš organizator kod kojeg sam pobjedio 2 puta 😀, reko i nakraju prošle teme kad sam vidio da ti organiziraš da je sad vrijeme za dobar plasman jer kod tebe prolazim odlično, tradicija se nastavlja 😀

Što se organizacije tiče, ma dajte molim vas, ja sam preponosan da od Miloša tražim neku tamo dozvolu za otvaranje teme lol, tako da @dodo samo naprijed 😁
 
Nista Ro97, ocekujem da ss desi tvoja organizacija i da sutra uzvratim dobrim plasmanom kod tebe!
 
I ja bih želeo da se zahvalim svim forumašima koji su glasali za Keya. Kod mene je pravilo da, kada pošaljem pesmu bez opsežne pretrage, završim u finalu i sa dobrim plasmanom, to se desilo i na 224. i ovde.

Ja sam pre da ti organizuješ Ro, ali razumem ako nisi u prilici. :)

Tema je sasvim obična i sve je skoro spremno, ali bih neke sitnice još prepravio i kapiram da je možete očekivati negde oko 20h.

Mala najava:

Vani je bio mrak
i kasnio je vlak.
Od suza curi nos

u noći juri voz.
 
Jaooo, zadovoljan sam devetim mestom za AleXu! Hvala svima koji su glasali. :)

Ovo su bili moji poeni:

12 - Drunk-Dazed
10 - Unthinkable
08 - Don't Recall
07 - PTT
06 - Phase Me
05 - Dream of You
04 - Final Kiss
03 - Ruin
02 - LOVESONG
01 - I will show you

Tako da sam pobednikom prezadovoljan iako je izabrao užas uživo nastup. :D Ispravićemo to na sledećem izdanju u finalu kad bude nastupao revijalno. :D

@Endrega BRAVO za Don't Recall i ove neharizmatične lutkice, šteta što su tako nisko završile. :(
 
Čestitke pobedniku, retko kad se desi da mi se nešto baš toliko ne dopadne od pobednika da mu dam nulu ali kod tebe se upravo to desilo 😁
U svakom slučaju od dva zla pobedilo je veće.

@Petar
Pa normalno kad je sve namešteno , to je svakome odavno jasno
 
Način na koji sam prošao u finale je S K A N D A L!!! Hvala @EvilSmile što si me ugurao u finale, ovo je vriska.

U finalu hvala i:

12 - Replay, Stefan, Storm
10 - NSTS, Evil
I ostalima na svim poenima od 1 do 7 :D

I da, evo vam instrumentala preko kog možete bukvalno da pevate HLV:

 
Last edited:
I ja da se zahvalim svima na poenima :love: večeras ću malo detaljnije... Čestitke pobedniku i čestitke organizatoru 👏👏
 
Cestitke Rou na pobedi, cestitke i Stimari na odlicnoj organizaciji.
Hvala svima koji su glasali za lutkicu Chung Lipu. Super je prosla s obzirom da joj je Petar nacrtao metu na celo.
Super sto imamo novog organizatora, verujem da ce tema biti osvezavajuca. 😇
 
Možda je vreme da prestanete da potcenjujete kognitivne sposobnosti forumaša, očigledno nisu povodljivi na nivou prvog osnovne da jedan komentar utiče na njihov sud o pesmi. :D
 
Ja bih jos samo da se zahvalim Petru i Stormu na 12 poena i ostalima na sitnijim poenima. Malo je falilo za finale, ali dobro, sta da se radi, gomila nula je presudila. Vise srece drugi put.
 
Čestitke Ro, 2x12 od mene!
Isto McSteamy, bravo za organizaciju!
Ubacio sam 2 KPop pjesme na svoju plejlistu, ko bi rekao, zahvaljujući ovom FSC-u 😄

A od nove teme očekujem ili Voz za Jugoslaviju ili obrade pjesama (ovoj drugoj se nadam haha)
 
Back
Top