229. FSC - K-POP!

12 - AleXa - Revolution
10 - Key - Another Life
8 - Loona - PTT
7 - Enhypen - Drunk-Dazed
6 - Gaho - Right Now
5 - Ailee - I will Show You
4 - Ftisland - Unthinkable
3 - Woosung - Phase Me
2 - Chung Ha - Dream Of You
1 - Taemin - Want

Čestitke @Ro97 na pobedi, zaslužena pobeda i prelepa pesma 🥰

Čestitke @McSteamy na odličnoj organizaciji i jednog od meni najdražih izdanja do sad!
 
Stavio sam Gaha kao pobednika a Unthinkable na drugo mesto u kladionici a u glasovima dao 12 Unthinkable a 10 Gahu. Trebao sam ostati veran svojim glasovima!

Čestitam ti Ro! Hvala ti što si oprao obraz nama koji smo slali pesme koje nisu K Pop! Danas si me zvanično pretekao sa pobedama. Imaš 7 a ja 6. Sve čestitke. Moja 12 pobedila i ponosan sam na to!
 
Hvala svim forumasima koji su se upustili u istrazivanje i slusanje Kpop pesama. Znam da tema nije bila tolika laka za neke ali mi je drago da je 33 uspelo da pronadje nesto sto im odgovara i svidi makar malo.

Treci post je azuriran sa tabelom :)
 
Takođe hvala još jednom svima koji su glasali za Wonhoa, znao sam odmah da ću njega da pošaljem, ali mi je kasnije bilo žao što nisam poslao jednu drugu njegovu pesmu, ali nema veze, svakako sam ostvario odličan rezultat i drago mi je što sam dobio priliku da ga pošaljem jer mi od početka stoji na listi 😁
 
Prvo, red je da se čestita pobedniku na izvanrednoj organizaciji (po kratkom postupku što bi se reklo :D ) bez bespotrebnog odugovlačenja. Takođe tema je bila pun pogodak jer nas nije mnogo ograničavala, super, jedan žan / pravac izvođača pa izvolite. Prilično sam uživao posle toliko vremena.

Drugo čestitke pobedniku, apsolutno zasluženo, mojih 7 poena!

I poslednje, puno pozdrava starim drugarima, novim ljudima koje nemam pojma koji su, ali lepo je da se forum širi (bilo bi lepše da to bude brojnije, ali obzirom da smo skroz van sezone, prihatljivo je).

Srdačno, vaš E.S.
 
Čestitke Ro, kao što rekoh odlična pesma.
Detaljnije ću kasnije tokom poslepodneva, zasad samo da kažem da je organizator narednog 230. FSC-a forumaš debitant u toj ulozi, sa jako interesantnom temom - dodo.
 
Ja se malko zeznula, izvinjavam se pobedniku i javno. :cautious::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Back
Top