229. FSC - K-POP!

To je to od izvodjaca. Uskoro stize podela po PF i linkovi samo da doredim da izgleda lepo na forumu posto u excelu deluje kul ali ne i ovde :D
 
Tu sam ja Tinte... Niko je nešto drugo imao u vidu :ROFLMAO:

Što se izvođača tiče, neke sam poslušao dok sam tražio šta da šaljem za ovo izdanje, ali uglavnom su mi nepoznati. Što i nije neočekivano s obzirom da mi je komplet k-pop scena nepoznata. Biće ovo zanimljivo izdanje.
 
Uhhh jeste da sam stariji, ali znam da me vid i dalje dobro sluzi. Nemoj to da mi radis. 😠
 
I poslednja trecina. Izdvojile se dve odlicne pesme i 3 manje odlicne.
 
Sad gledam spisak i vidim da se Evil Smile prijavio prvi put na FSC na novom Forumu. (y)

Ali ne vidim euronika i Djole89 od redovnih ucesnika. Za neke znam da su odustali. Ako sam jos nekog zaboravio, ne zamerite.

A pesme ce mi biti poznate iz razloga sto sam preslusavao, pa je verovatno neko poslao od tih pesama.
Sada je spisak potpun :D sa svih 33 ucesnika!
 
Sasvim solidni predlozi. Poznate su mi SUNMI, LOONA (znam za Yves i posebno), a CHUNG HA i konkretno ova pesma bile su opcija za slanje. Ostalo mi je uglavnom potpuno nepoznato.

Ovako na prvu ne umem da ocenim kako ću proći, deluje da će biti gusto u mom pf :unsure:😅
 
Meni je ovo prvi put nakon nekoliko izdanja da sam u mogućnosti da pratim slušanje normalno od kuće.
 
Mogu da ispratim, ali necu stici sve. Ostace par pesama nedoslusanih.
Zao mi je sto menjamo platformu, taman sam se navikao.
A od ove nove se plasim. 😦
 
Odlicna priredba, pesme ne znam uopste (osim moje i Pink Venoma). Ne znam da li cu moci da prisustvujem slusanju, imam neki rodjus pa ne znam da li cu stici, eventualno malo zakacim pocetak.
 
Odlični baneri, bravo! 👏
Dosta pjesama poznato, za jednu me čudi da niko nije prijavio iako sam mislio da će sigurno biti.
 
Back
Top