229. FSC - K-POP!

Sad gledam spisak i vidim da se Evil Smile prijavio prvi put na FSC na novom Forumu. (y)

Ali ne vidim euronika i Djole89 od redovnih ucesnika. Za neke znam da su odustali. Ako sam jos nekog zaboravio, ne zamerite.

A pesme ce mi biti poznate iz razloga sto sam preslusavao, pa je verovatno neko poslao od tih pesama.
 
Ajd sto pesme ne mozes da razlikujes, al sto oni svi izgledaju kako da su jednojajčani blizanci o_O
Veruj mi da tek ce postati isti kada dodju bendovi koji su bukvalno skroz isti :D i pored toga svako od njih ima i solo karijeru pa je bilo zanimljivo razdvojiti sve
 
Sad gledam spisak i vidim da se Evil Smile prijavio prvi put na FSC na novom Forumu. (y)

Ali ne vidim euronika i Djole89 od redovnih ucesnika. Za neke znam da su odustali. Ako sam jos nekog zaboravio, ne zamerite.

A pesme ce mi biti poznate iz razloga sto sam preslusavao, pa je verovatno neko poslao od tih pesama.
31 ime je na spisku, a nema McSteamya. Možda je Đole,euronik mislim da je van zemlje .
 
Poslusao sam prvu trecinu pesama otprilike po minut i po i za sada mi se 3 pesme bas izdvojile. Mozda mi je jedna na granici da mi se ne dopadne.
 
@Endrega Mogla bi da bude neka tvoja pesma medju njima. Nisam dugo udelio neki fin poen, sto zbog zrebanja ili drugih okolnosti.
 
Back
Top