239. FSC - From Russia With Love

Naravno! Rintintin gotovo uvek demonstrira ukus! 👌👏:cool:

Zamalo da već čestitam Tetsiju, ali vidim da nije još gotovo...
edit: Ipak jeste! 😆
 
Bravo Yaaav!

Fenomenalno. Moja dupla 12 ko kuća.

Top 3 je odlican. Kristina je isto fenomenalna a i Dark Princess.
 
Kaznicu sebe neucestvovanjem na sledecem izdanju. Nisam bio dovoljno dobar. #flagellant
 
Pretposlednji veceras glasa Anhel. Moram priznati da me je rastuzilo to sto sam procitao da ce praviti pauzu te se svakako nadam da ce se u medjuvremenu predomisliti jer nam njegovo prisustvo i njegove pesme i te kako znace.

Yaav dobija jos jednu dvanaesticu.

33-Anhel.png
 
I poslednji veceras glasa Endrega. Iako trenutno krizira sa rezultatima, ja licno verujem da ce uskoro uspeti da nadje pesmu koja ce mu pomoci da se vrati u vrh i svakako, moja zelja je da se to desi vec na sledecem izdanju ako je moguce.

I ovako za kraj..........Endrega daje 12 Leu i "betonira" njegov top 10 plasman na kraju :D

34-Endrega.png
 
Pretposlednji veceras glasa Anhel. Moram priznati da me je rastuzilo to sto sam procitao da ce praviti pauzu te se svakako nadam da ce se u medjuvremenu predomisliti jer nam njegovo prisustvo i njegove pesme i te kako znace.

Yaav dobija jos jednu dvanaesticu.

33-Anhel.png
kakva dominacija:oops:
 
Danke Endrega za kraj!
Nakon par vezanih ispadanja, stigla 2 top 10 za redom, ovde 4. i na par bodova od drugog. Kao Konstra. Znači na sledećem pobjeda hehe

Hvala svima još jednom, odličan uspjeh!

Čestitke Miloše na odličnom izdanju i organizaciji, svaka čast i bravo, a isto tako čestitke tetsujinu na pobjedi i živo me zanima šta se sprema za 240. 😄
 
Iskrene cestitke Tetsujinu na pobedi. Verujem da se ovome nije nadao kada je prijavljivao pesmu ali Yaav je uspela da osvoji srca velike vecine takmicara.

Uzivajmo jos jednom u pobednickoj pesmi "Beregom"


Za nekih 15ak minuta stize tabela sa rezultatima!
 
Back
Top