243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Znači vi znate međusobno šta šaljete?! :eek:

Moraću da budem Nikicin advokat "na dva minuta", ali koliko znam, on se redovno žali kada tema nije dovoljno slobodna. Teško onda da može biti bojkotara jer podržava komercijalni pop i rok.
Ali će zato biti prvi koji kritikuje i "pecka" one koji šalju poznate ili zicer pesme. 😈🙃
 
Lol ne to samo kad je zicer koji lici na Lea tipa Konstrakta sto je running joke ovog foruma tu na kraju opet sam davao poene
 
Pa ja tek sada vidim da je Kornelija sa mega obradom sa ovog FSC-a bila interval akt na ovogodišnjoj Evroviziji! Ne znam kako mi je to promaklo. o_O
Nadam se da to nije bio razlog za bojkot. 🐍

Odlična obrada, bilo bi poena i od mene, ali nažalost u suprotnom polufinalu sam bila.
 
Uspeo sam da pronađem glavni logo izdanja prvog fsc-a koji sam organizovao, ali ne i banere koje je @Boxy pominjao kao interesantne one sa voćem. Valjda mogu negde da iskopam to, al obzirom da je bilo na starom laptopu koji sam slomio (ne iz besa ali jesam slomio) teško ću to iskopati. 😆

IMG_3738.jpeg
 
Uspeo sam da pronađem glavni logo izdanja prvog fsc-a koji sam organizovao, ali ne i banere koje je @Boxy pominjao kao interesantne one sa voćem. Valjda mogu negde da iskopam to, al obzirom da je bilo na starom laptopu koji sam slomio (ne iz besa ali jesam slomio) teško ću to iskopati. 😆

View attachment 9544
Ne secam se da li sam tada bio na forumu i da li sam ucestvovao 🙄
 
Evo @Boxy mi je dostavio rekapitulacije koje je on pravio za Sexual tension izdanje! :love: a pošto ne piše ko je šta slao, može se pogledati u Excel tabeli što ću okačiti.


 

Attachments

  • 221. FSC - Sexual Tension!.xlsx
    508.3 KB · Views: 11
Tu mi je FBU dsq pjesmu tvoje zlatne ruke i moj materijal jer je bio eksplicite
 
Bili biste top 10 i onda je upao Prazan stan.
 
tabela bebi.jpg

Nešto od ovog crvenog što je poispadalo biće u opticaju za SC. Pesma poslednjeg izdanja u godini ako ispadne neće ući u opticaj jer je poslednja u godini.
Da li je dozvoljeno da mi forumaši u privatnoj poruci nominuju tri crvene osobe?
 
Back
Top