251. FSC - Sve boje sveta

Čestitke Niko, 6 poena od mene 🥰
Dodo čestitke na organizaciji 🥰

Odlično treće mesto za Riki Lee, hvala svima na poenima a posebno sledećim muzičkim znalcima 🤩
12- zeleni, Petar, Niko
10- Tinte, Stole, Anhel
8- Djole, MilanB, Storm
 
Prvo, čestitke Niko na pobedi. Meni se pesma nije dopala, ali šta je, tu je. Forum je rekao svoje.
Dodo, sjajna organizacija od početka do kraja. Čestitke na strpljenju da izguraš ovako dugačku prezentaciju rezultata.
Boxy, baš mi je žao. Tvoja pesma mi je bila ubedljivo najzanimljiviji izbor na ovom FSC-u. Nadam se da ćeš uskoro dočekati pobedu.

Što se mog rezultata tiče, zadovoljan sam. Tako nešto sam i očekivao.
Družimo se ponovo verovatno na 254. FSC-u, nadam se u mojoj organizaciji. 🙂
 
Hvala zemljo moja na šestom mestu za Troya, Australijanskog vrtiguza! Iako je bilo oprečnih komentara za ovu pesmu, znao sam da će se nekolicini svideti poruka slobode i entuzijazma koju sam želeo da poručim ovom pesmom. Iako mi je Edita bila prvobitni plan još draže mi je da je Regulus osvojio top 10 zajedno sa mnom (Od mene dupla 12 i u polufinalu) i to po prvi put visoki poeni za tebe, jer sada brižljivo vodim statistiku. Čestitke Niku na prelepoj baladi, od mene dupla desetka ovog izdanja, i Dodolinki na marljivoj organizaciji i posvećenosti. Glasove stavljam u spojlere, a ovim putem hoću da se zahvalim đuskavcima na većim poenima @Bebi @zeleni @Stole @Majsta94 @Niko @Tetsujin @Stefix @Ro97 @etica @Stefan28 @Filhy.

DATU - BONES 1p
Marie-Mai - Conscience 2p
Ronan Keating - Breathe 3p
AISEL - Qaradan Qara 4p
Michael Patrick Kelly - Beautiful Madness 5p
Polina Gagarina - Меланхолия 6p
The Last Dinner Party - My Lady of Mercy 7p
Natalia Barbu - Mama 8p
Camilo - Manos de Tijera 10p
Edita - Ljuštura 12p

FINALE
The Last Dinner Party - My Lady of Mercy 1p
AISEL - Qaradan Qara 2p
Polina Gagarina - Меланхолия 3p
Ricki-Lee - On My Own 4p
THE HARDKISS feat. MONATIK - Kobra 5p
Yonaka - Call Me a Saint 6p
Mentissa - Mamma Mia 7p
Loïc Nottet - Danser 8p
Camilo - Manos de Tijera 10p
Edita - Ljuštura 12p
---------------------------------------------
Kendji Girac - Conquistador
Michael Patrick Kelly - Beautiful Madness
VALMAR - SZÍNVAK
DATU - BONES
Jessie Ware - Spotlight
+ 5 pesama kojima nažalost nisam mogao dati poene, a želeo sam silno. (ipak zaslužuju pomen)
Tri uzastopna finala su za mene veliki uspeh, a uskoro ću uspeti da izjednačim 12 polufinala naspram 10 finala u ovom momentu. Jedna pobeda i 5x u TOP 10. Libertanija kreće jako i ne staje! :D

eurovision2021-hurricane.gif
 
Zbog poslednjeg mesta u finalu urednicima zabavnog programa zaprećeno da ne pomišljaju da šalju pesmu na sledeće izdanje ukoliko nije nešto sa vrha spiska.
želimo smenu urednika zabavnog programa!!!!
 
Back
Top