251. FSC - Sve boje sveta

Juuu, drugo mesto u polufinalu? Pa lepo smo pali na lestvici, prvo mislili da smo jedva prošli.
 
Television Girls GIF by Real Housewives Of Cheshire


Stižemo na sahranicu, samo girli da ispratimo na večni počinak
Girl(i), bye! :ROFLMAO:
 
Čestitke @Niko, karmička pobeda za onaj nepravedan ispadak Davida Kušnera pre nekoliko izdanja! 💜🫶🏻

Za to sam pobedio sa Dude, a ovo je karmicka pobeda za Jericho xd

Odluka o org uskoro, upravo sam se vratio sa posla.
 
Čekajte, je li ovi glasovi nisu otpozadi? Redakcija nam javlja da je Reguluslavija u top 4 a ne bottom 4? Molim?

Šalu na stranu, hvala puno svima koji su glasali za Editu 😭 Iznenadio sam sebe izborom jer vrlo retko slušam domaću muziku, međutim me je pesma oduševila čim sam je čuo i znao sam da moram da je pošaljem.

Ne mogu da verujem da sam konačno u top 10 posle 6 učešća na FSC-u 🥹 Iako sam se kvalifikovao za poslednjih 5 finala, nekako nikad nisam mogao da pređem to 11. mesto i da se upišem na famozni LU. Nisu rezultati toliko bitni ali kada je 45+ forumaša uspelo da dođe do top 10 ove godine, malo bih se bedak osećao da baš nijednom nisam uspeo u tome u 2023…

IMG_2507.gif

P.S. Posebno mi je drago da se desilo na izdanju kod @dodo kojeg sam posebno zgotivio i koji je napravio fantastičnu organizaciju 💜
 
Za to sam pobedio sa Dude, a ovo je karmicka pobeda za Jericho xd

Odluka o org uskoro, upravo sam se vratio sa posla.
Daj bolan temu kod tebe vazda dobro prođem

Kendji, Pokora, Yianna, a čini mi se i Brunu da sam slao. 3x top 2
 
Bravo Niko, predivna pesma 🥰 Dodo pokidao sa organizacijom 👏👏👏

Mentissa prva u polufinalu, 11. u finalu 😭 Ovih 5 posle mene što su glasali nisu ni slušali pesme, glasali samo da što pre otkače doda... 😆
 
Niko sa 7 mjesta u pfu do pobijede u finalu 😱 to mora da je mafija
 
Back
Top