251. FSC - Sve boje sveta

dobrodoŔli na moju sahranu
Television Girls GIF by Real Housewives Of Cheshire


Stižemo na sahranicu, samo girli da ispratimo na večni počinak
 
Čestitke @Niko! Dobra je pesma, bila mi je tu negde, ali su mi se druge viÅ”e istakle za poene.

Čestitke @dodo na fenomenalnoj organizaciji šŸ˜

Ja sam malo razočaran 8. mestom xD taman sam se ponadao da ću ovog puta imati jači plasman, ali ponovo donji top 10 rezultat lol
 
Čestitke @Niko, karmička pobeda za onaj nepravedan ispadak Davida KuÅ”nera pre nekoliko izdanja! šŸ’œšŸ«¶šŸ»

@Boxy Bravo za drugo mesto! Sjajna pesma i voleo bih da je pobedila. Za mene najbolja pesma na FSC-u ove godine posle Popular Monster od Falling in Reverse i Holy Til You Let Me Go od Rine Savajame šŸ„¹
 
Red je da pobijedim na narednom izdanju. Niko, omogući mi to.
 
Čestitke Niko, jes' da je sića od mene, ali lepa je pesma. Naravno, većina favorita mi je prsla, ali ok, dobro. Postaje rutina da se moj ukus razilazi sa većinom. :D
 
Nisam očekivao maltene niŔta a dobio sam sasvim solidan rezultat. Hvala svima koji su glasali za moj predlog!

Čestitke Niko. Sasvim zasluženo.

Boxy jako mi je žao da ti je prva pobeda izmakla ali ne odsustaj!

Dodo ti si legenda ali to već znaÅ”. Svaka čast na organizaciji!
 
Naravno top 2 od mene zajedno 0 poena, a moj predlog lizao patos u pf. Vratio se FSC u normalu, cekam sledecu temu, nije mi muzika nesto uopste legla poslednjih dana, mislim da nije do samih pesama. nego do mog loseg raspolozenja. Nadam se da se druzimo na sledecem izdanju, ako bude nesto bzveze stvarno cu malo da odmorim, mozda je doslo pravo vreme.
Dodo naravno kao uvek odlican organizator.
Moja 12ka Jessie mi je otkrice i vremenom mi se stvarno dopala pesma, sjajan izbor!
 
Back
Top