261. FSC - Heaven VS Hell

Sutra detaljnije preslušavam pesme, ali ovako na blic, rekao bih da mi je više prijalo rajsko polufinale.
 
Polufinala se definitivno maksimalno razlikuju, i po zvuku i tekstovima, i drago mi je zbog toga, svi su shvatili zadatak!
 
PRVO POLUFINALE - RAJ
gatoangel.gif


Meghan Trainor - Made You Look - okej je, fino, ali meni sve njene pesme isto zvuče...
Sam Smith - Fire On Fire - ja ovog čoveka ne mogu da smislim (uticaće na poene možda) ali priznaću da je balada super
Elemental - Goli i bosi - "vozili smo krivom trakom i u kontra smijeru, izbjegli da slupamo se u prvu banderu"... jel sramota reći da me pomalo baš vozi ovo?
Lara Fabian - Ta peine - prelepo, opuštajuće, za uživanje, sve pohvale
Beyonce - DAUGHTER - kamenujte me, ali ona je za mene precenjena i previše dignuta u nebesa u odnosu na ostale, a i ova pesma je ništa spec...
Elodie - A Fari Spenti - pa okej, nije loše, ali ne ističe mi se mnogo da je pamtim nažalost (osim što je skoro gola u providnoj mokroj majici)
Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know - svaka čast na lajv izvođenju za Baby Boy iskreno, sve u svemu ok
Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda - gotivna pesmica baš, dobar letnji vajb mi daje iako ne volim leto
Claydee - A Tu Salud - nemam nekih zamerki, šteta jedino što nije na engleskom, ali meni ne smeta, super
Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu - teško mi je da povežem ton i sliku kad je on u pitanju hahah ali definitivno treba da predstavlja BiH na ESC-u, sa ovako sličnom pesmom što da ne, nije loše
Angie Rose - Fight Like A Man - pa nije loše uopšte, ali ne znam da li će mi upasti u poene dok sve odslušam još
TRIQUELL - Jugular - meni ovo super skroz sve, bez zamerki sam
Julien Doré - Coco Câline - smarački malo, nije mi leglo nikako
Grimes - genesis - ni ovo mi ne leži nikako, ali ok, mora neko i nulu dobiti
SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola - pa onakoo, ali nije baš za moje poene uopšte
Moncrieff - Love Somebody - može, ima sve što treba po meni i može lepo proći na kraju
Jessie J - I Want Love - e nju volim za razliku od Beyonce npr, super pesma skroz
Trois cafes gourmands - On t'emmene - jel ovo neki porodični biznis kao porodica Pajić? ili su samo kolege, ali kako god, fina pesmica
Guy Sebastian - Standing With You - ja obično volim ovakve stvari, ali nešto ne verujem da će mi se naći pri vrhu, nije me baš oborilo s nogu na prvu
Nelly Furtado - Phoenix - plače mi se od ovoga iako nemam razlog za to, ovo zaslužuje sami vrh tabele fsc-a!!!
Isabel LaRosa - Heaven - okej, lepo je, ali nakon Fenixa mi je manje upečatljivo, izvinjavam se pošiljaocu
AURORA - The Conflict Of The Mind - pa nije loše uopšte, lep utisak skroz ostavlja za kraj polufinala


DRUGO POLUFINALE - PAKAO

cat-flames.gif


Dead by April - Break My Fall - može apsolutno, super je sve ovde
Chrissy Chlepecka - AFFECTION - kakav je ovo uvod u spot haha ali nije loša pesma, vozi dobro nekako
Marina Satti - Tucutum - odavno iritantniju pesmu nisam čuo, makar je ovo poslužilo da više cenim njenu ESC pesmu jer je u odnosu na ovu premija (iako je sličan vajb)
Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis) - u suštini mi je okej, ali se ne ističe ni po čemu mnogo spec, ili je samo trenutno takav momenat naišao kod mene
Sofia Isella - Hot Gum - nekako čudno ali jako zanimljivo i dobro
The Irrepressibles - In This Shirt - bezveze, ali meni dobro došlo jer nekome moram i 0 da dam jbg
VALMAR - Elbaszom a pénzem - dobro je, možda ja ovo ne bih slao, ali bih dao neki poenčić verovatno (dok sve odslušam)
Eleni Foureira - Den sou hrostao agapi (Δεν σου χρωστάω αγάπη) - ok je ali neću njene balade, priznajem samo nešto slično njenoj evrovizijskoj pesmi
Siames - The Wolf - može, legla je dobro pesma, zadovoljavajuća klasika, poeni će zavisiti od konkurencije
Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen - ne znam, nekako me je smorilo malo, no dobro, svaka ocena je za đaka, tu je i popravni
Bambie Thug - Tsunami (11: 11) - miljama bolje nego njena evrovizijska, bolje da je ovo poslala, super
Mari Bella - Different Kinda Love - a ne znam, nekako mi je nebitna sva, ne da mi se ni da popljujem jer je toliko neupečatljiva
Manntra - Kiša - nisam očekivao da će mi se ovo svideti?! može
Matt Maeson - Put it on me - sve je taman kako treba, super je
Winning Team - Darkside - moćno je baš baš, ovo volim da čujem
Lazza - 100 MESSAGGI - ni ovo nije loše, može da prođe lepo sigurno
Saint Mesa - Empire - lepo ali malo mi dosadno nekako, ne znam, sorry
Daya - Downtown - odlično, ispunjava sve što treba, i smeši joj se top10 sigurno
Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me) - lepo je i volim ovako nešto, ali malo mi je klasično previše, ne znam, fali mi nešto da me oduva
Il Volo feat. Irama - Saturno e venere - sve je to lepo, ali nije ružno ne dobiti poene kad ih nema dovoljno
Caskets - Glass Heart - super stvar, može i ovo da prođe kod mene npr
Severina - Grad Bez Ljudi - ubeđen sam da će proći super i završiti visoko jer nema jaku konkurenciju na domaćoj teritoriji, ali to je i zasluženo jer mi je pesma skroz prelepa u svakom smislu, i u pesmi je videla "pobednika kako gubi", zar je ona pratila naš fsc i mene koji ispadam tri puta uzastopno pitam???
 
Last edited:
Samo se setite da ja nisam kompetentan da komentarišem jer sam ispao tri puta za redom, tako da ne uzimajte za ozbiljno loše komentare jer sam ja još očajniji od vaše očajne pesme, i biće vam lakše 😅
 
Back
Top