261. FSC - Heaven VS Hell

Idem pf po pf zato što su malo veći komentari. Prvo pf nije loše, ali puno toga mi se ne ističe. Par njih koje se ističu zaslužuju da idu visoko. Ocene u skladu sa trenutnim raspoloženjem.

Meghan Trainor - Made You Look
Simpa feel good, jedini problem što je sterilna pesma. 6

Sam Smith - Fire On Fire

Ne radi me ovakav tip balade, klasična forma. 5

Elemental - Goli i bosi

Razigrano, ritmično. Podseća me na evrovizijske pesme iz 2010tih. 7.5

Lara Fabian - Ta peine
Onak, opet ni ovo nije moj tip balade. Malo bolje od Smita zbog jezika. 5.5

Beyoncé - DAUGHTER

Zanimljivo je pred kraj, ne podseća toliko na nju. Može da prođe. 6

Elodie - A Fari Spenti

Sviđa mi se deep elektronika, noćna vožnjica. Elodie može uvek, i vizuelno i vokalno! 7.5

Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know

Veoma evrovizična balada. 7

Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda

Veselo, refren veoma samba rumba ča ča ča. Zapravo zabavno. 8

Claydee - A Tu Salud

Neinteresantno za mene. 5

Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu

Božo nije iz CG nego iz BiH, tako da je ovo kulturna aproprijacija!!!! Zanimljiv eksperiment, voleo bih da prođe na originalnost. 7

Angie Rose - Fight Like A Man

Sviđa mi se stav, ali pesma mi je demo. Treba još instrumentala i bubnjeva da ima da bi me više radila. 6.5

TRIQUELL - Jugular
Ovo onaj sa OGAE takmičenja, Andora beše. Zanimljiva je pesma definitivno. 7.5

Julien Doré - Coco Câline

Atmosfera koja mi prija, vajbi. Ne znam koliko je za FSC, ali za mene je skroz ok. 8

Grimes - Genesis

Konačno i ona na FSC! Eksperimentalno kao i uvek, ali mi ipak treba par slušanja da se skroz uživim kao za većinu njene diskografije. 7

SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola

Onak, nemam utisak. 5.5

Moncrieff - Love Somebody

Podseća me malo na Panic at the Disco, taj feel good vajb. Pesma je korektna. 6.5

Jessie J - I Want Love
80te inspirisano, btw gde je ona sve ove godine? Rane 2010te luduju. 7

Trois cafes gourmands - On t'emmene

Zabavno, ali dosadno u isto vreme. 6.5

Guy Sebastian - Standing With You

Smorilo je da ga gledamo svako drugo izdanje. 5

Nelly Furtado - Phoenix

Oćekivao sam eksploziju, koju nisam dobio. Ostaje gorak ukus. 6.5

Isabel LaRosa - HEAVEN

Visila mi jedna njena pesma na spisku, a ova je bolja od te! Ovo je vrh. 9

AURORA - The Conflict Of The Mind
Aurora uvek na nivou, melanholično-atmosferično. Malo me smori do kraja, ali je ideja dobra. 7.5


Za 40tak minuta i drugo pf
 
Dead by April — Break My Fall
Razmdralo pošteno, versovi nešto bolji od refrena. 8

Chrissy Chlapecka - AFFECTION

J'bački seksi seks, tera me na greh. 7.5

Marina Satti - Tucutum

Tukutututu. 7.5

Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis)

Dosadno nekako. 6

Sofia Isella - Hot Gum

Ovo moram da poslušam više puta, za sad sam nedefinisan. Zvuči kao nešto što bi trebalo da me radi, ali je mnogo haotično da bi odmah skontao. 6.5

The Irrepressibles - In This Shirt

Drugačije, ali me atmosfera ne ubada nimalo. 7

VALMAR - Elbaszom a pénzem

Boksijevi Mađari, ovo mi je dosta lošije nego prošla njihova. Kao gas, a ustvari nije. 6

Ελένη Φουρέιρα - Δεν Σου Χρωστάω Αγάπη

Nisam nikad bio fan ovakvih grčkih pesama. 5.5

Siames - The Wolf

Znam pesmu od ranije, vrh ko je ovo poslao. 9

Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen

Zanimljivo, ali nedovoljno. 7

Bambie Thug - Tsunami

Spržilo me pošteno. Ovo je satanizam koji treba promovisati u okviru porodice!!! 8.5

Mari Bella - Different Kinda Love

Ova bila na NMGP pre neku godinu, pesma je skroz korektna radijska. Dobra je ona :) 7.5

Manntra - Kiša

Kidanjeeee. Gde je Lazanjac? 8.5

Matt Maeson - Put It On Me

Volim ovu seks mističnu atmosferu, odlično je skroz. 8

Winning Team - Darkside

Može drop može može. 8.5

Lazza - 100 MESSAGGI

Pa ne bih ovo slušao u slobodno vreme, nije mi ni blizu Cenere. Ali je pesma sama po sebi OK. 7

Saint Mesa - Empire

Jako interesantni zvukovi za uši. 7.5

Daya - Downtown

Još jedan mistični seks, gorimo. 8.5

Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me)

Evergreen, odlična pesma. 8

Il Volo feat. Irama - Saturno e venere

Kombinacija za obožavaoce Sanrema, uz Lazzu i Elodie baš su se nakupili ovo izdanje. Solidna pesma. 7.5

Caskets - Glass Heart

Ovaj žanr treba nazvati FSC rok. Odlično je, radi me. 8.5

Severina - Grad Bez Ljudi

Dosadno mi ovo, ali bolje od prosečne njene pesme. 6.5


Drugo pf neuporedivo bolje, mada je skroz logično s obzirom da smo mi đavolji čovek. Druga polovina pf pogotovu, kidanje.
 
Slušamo FSC u ponedeljak i u utorak uveče od 20h.
Da li je moguce da cu prisustvovati Slusamo FSC? 😲😵

Za sada nema losih komentara za moju pesmu. Ako se po jutru dan poznaje, mozda bude vezano finale posle xx izdanja. 🙏
 
PRVO POLUFINALE - RAJ

1. Meghan Trainor - Made You Look


Simpatično i prijatno. Pesma izašla prošle godine al ja se osećam kao da sam ovo slušala 2010. Ima neki rane 2000e vajb u najboljem mogućem smislu.

2. Sam Smith - Fire On Fire

Ljudi mi inače zameraju da ne znam razdvajati umetnika od njegove umetnosti. Ali ja stvarno ne znam. Zato ne volim puno znati o izvođačima a o ovome znam štošta i teško mi je. Spot je prelep, i čujem da je pesma isto takva ali ne moguuuuuuuuuuu kad njega zamislim da se unesem, ne mogu. :(

3. Elemental - Goli i bosi

Odrasla sam uz njihovu muziku. Znam većinu pesama, ali ih nisam slušala dugo. Nemaju lošu da ja znam, lično mi nije ovo jedna od njihovih najdražih, ali neću da nabrajam sad najdraže. Bravo za onog ko ih je svakako poslao.

4. Lara Fabian - Ta peine

Ko je pratio komentare moje u pređašnjim fscovima mogao je shvatiti da ja zaista ne volim francuski. Pesma lepo zvuči, sviđa mi se što je spot jednostavan, al mi se ne sviđa osmeh Lepe Brene, bogte pada mrak ona se nasmeje a zubi se pale i svetle ko reflektori.

5. Beyonce - DAUGHTER

Ovo je kripi Boga mi. Ako je ovakav raj dabogda ne završila u njemu. Baš mi bilo jeza. Ovo je za neku psihološku dramu triler pre ili za vreme nekog ubistva ili samoubistva.

6. Elodie - A Fari Spenti

Pesma ništa posebno al ona izgleda kao neka muza ili nimfa koja se kupa u nekom edenu.

7. Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know

Okej, fascinantno, dramatično jako. Bila sam malo šokirana. Meni iskreno, za moj ukus, ovakav instrumental i drama su za drugu neku tematiku tipa da nas Bog sacuva od rata, da svi budu jedno, da deca ne gladuju, za nesto drustveno angazovano, a ne o tome jel Marija znala da radja Hrista, cemu takva drama kad je radjala spasitelja? Anđeli mu tad pevali, zvezde sjale, blazeni momenat. Pa da peva o raspecu i Pontiju Palatu pa ajde. Mislim, idalje sam sokirana.

8. Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda

Lepa letnja pesmica, kao sve takve nista posebno, al prija, pogotovo posle pređašnje drame malo sam odahnula.

9. Claydee - A Tu Salud

Ovako na prvu niśta posebno, al jbg ovakve pesme imaju svoje mesto i funkciju tipa dok nesto radis, ucis, vezbas, cistis, citas.

10. Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu

Meni ovo u DNK, ja sam iz ovih krajeva, sta cu. Ovo sam pevala iz sprdnje sa drugarima kao mlađa. Visoki bodovi od mene ako sam u ovom polufinalu.

11. Angie Rose - Fight Like A Man

Mnogo volim ovakva hipsterska mesta sa otpalim fasadama tamo se osećam kao kod kuće. Pesma onako, ima svoje kvalitete, ali se ne izdvaja. Svejedno da blejim tamo ispod otpalih fasada sa flašom vinjaka bolelo bi me.

12. TRIQUELL - Jugular

E ovo mi je prejako hah. Ovo se sluša ispod otpalih fasada bre!

13. Julien Doré - Coco Câline

E ovo je sad za slušanje u bašti kuće sa otpalom fasadom i jednim bazenčićom uz koktelčiće u 7 popodne.

14. Grimes - genesis

Hrabro. Sviđa mi se. Na trenutke ima neki dalekoistični vajb. Tipa mogu zamisliti sebe kako slušam ovo dok šetam Tokiom i razgledam tek procvetale trešnje. Život je lep.

15. SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola

Ne znam šta da kažem. Spot mi je baš kič, al kapiram na koju su foru išli, harfa, bašta, bela haljina, al kič brale, nisu to lepo sproveli. Pesma kao pesma i nije toliko loša, al na prvu mi nije sela. Ne znam, ima nešto, al moram opet poslušati.

16. Moncrieff - Love Somebody

Dobro je ovo i sladak je spot, al kod mene spada u kategoriju osrednjih sigurica bodova.

17. Jessie J - I Want Love

Meni se ovo sviđa i spot mi kida. Obuhvatila je i šank i ples i piće i onda nervni slov u wcu kafića jer ipak ljubav se ne nalazi na silu. (Mislim nemam pojma jel to poenta ja tako protumačila xD )

18. Trois cafes gourmands - On t'emmene

Dobra mi je melodija al kad se spoji francuski i vesele pesme to u mom orgamizmu izaziva molotovljev koktel.

19. Guy Sebastian - Standing With You

Ovo je tip pesama koji bio bio u top 5 na kladionicama Eurosonga a ono osrednje totalno. Dramatično dosadno.

20. Nelly Furtado - Phoenix

Nije ovo lako za slušanje. Ne zbog toga što je loše jer nije, nego melodija nekako meditativna, umirujuća a tekst o majci, o bratu, svima nam je porodica slaba tačka... ne znam, trenutno nisam u dobrom stanju da slušam.

21. Isabel LaRosa - Heaven

Pesma za noć i auto. Sviđa mi se.

22. AURORA - The Conflict Of The Mind

Upečatljiv kraj ovog polufinala sa zaista upečatljivom i ohrabrujućom porukom. Pesma je prelepa i ona je za mene u ovom polufinalu prava umetnost.



DRUGO POLUFINALE - PAKAO

1. Dead by April - Break My Fall


Dobro je ovo, nemam zamerke a ni poseban komentar.

2. Chrissy Chlepecka - AFFECTION

Hahaha, šta je ovo?! Ko je ovo iskopao? XD Al radi, baš radi, ima neki Britni Spirs vajb, šta znam.

3. Marina Satti - Tucutum

Meni se ovo stvarno ništa ne sviđa, ne osećam se dobro dok slušam, boli me glava.

4. Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis)

Nije loše, al dosadno, smorila sam nakon 30 sekundi.

5. Sofia Isella - Hot Gum

Zbunjena sam, na prvo slušanje je wtf, kakvi su ovi vizuali. Al nije loše, sviđa mi se njena interpretracija. Crveno je dok je ta 'hot gum' u ustima, a crno je kad je proguta i ode u zeludac. Mozda je to neka poruka. Opojno i vatreno dok konzumira a crno i ugaseno kada iskonzumira i taj trenutak prođe.

6. The Irrepressibles - In This Shirt

Dobra stvar, a spot mi je malo neprijatan za gledanje.

7. VALMAR - Elbaszom a pénzem

Nije loše, al bukvalno nemam pojma šta da kažem - OK.

8. Eleni Foureira - Den sou hrostao agapi (Δεν σου χρωστάω αγάπη)

Sviđa mi se, samo ne znam grčki za bolji utisak. Da neko prepeva kod nas vrv bi bilo hit.

9. Siames - The Wolf

Ovo je bas kul.

10. Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen

Dosla je ova pesma do mene, u smislu osetila sam je. Dobra estetika. Bez zamerke.

11. Bambie Thug - Tsunami (11:11)

Mnogo bolje od ove evrovizijske.

12. Mari Bella - Different Kinda Love

Pesma bolja od spota. Ne volim ovakve spotove bukvalno 3 minute pozira u tri iste poze bez ikakvog efekta kreativnosti ičega.

13. Manntra - Kiša

Znam ovo i ovaj bend. Imam jednu pesmu da pošaljem osobi koja je poslala ovo, za slučaj da je ne zna. Kapiram ljude koji ovo ne razumeju ili se plaše al jbg ovi su najbezopasniji I swear.

14. Matt Maeson - Put it on me

Nije loše, al zvuči mi kao 15 poznatih pesama istovremeno.

15. Winning Team - Darkside

Ovo mi je baš leglo.

16. Lazza - 100 MESSAGGI

Ovo ovako na prvu nije loše, al moram uzeti da prevedem tekst jer mislim da ovakve pesme i to na stranom jeziku ne mogu se drugačije razumeti i slušati. Tj slušati mogu sigurno, al kod mene teško, ja moram znati tekst.

17. Saint Mesa - Empire

Pa, nisam ni mogla da se skoncentrišem da poslušam pesmu kad su mi misli lutale jel sam ja prolupala ili je sličan cover (slika) i kod Beyonce u raju? Jel to sad neka moda? Moram isključiti misli o tome iz glave i samo poslušati pesmu.

18. Daya - Downtown

Ništa posebno.

19. Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me)

I ovo je dobro.

20. Il Volo feat. Irama - Saturno e venere

Izvinite šta je ovo kad sam kliknula na link za yt pesma traje 15 sekundi?!

21. Caskets - Glass Heart

Vrlo dobro.

22. Severina - Grad Bez Ljudi

Mislim da je te godine kad je izasla pesma stvarno pao sneg u maju. A nista, lepa pesma, asocira me na jedan period zivota.

I kao što vidite baš sam bila štura sa komentarima za pakao, nije mi bio naročito interesantan, što nisam očekivala. Raj mi je dosta kvalitetniji.
 
U Petarstanu je u toku prolećno "prskanje" protiv paukova.


flamethrower GIF
 
Dok Bebi meditira, vraća se whisky nakon dužeg vremena komentarima.


1. Meghan Trainor - Made You Look
Ovo je baš safe choice, ali dobar safe choice.
2. Sam Smith - Fire On Fire
Nikad čuo za ovu baladu, jako lepo.
3. Elemental - Goli i bosi
Ne gotivim ovo.
4. Lara Fabian - Ta peine
Suviše prosečno da me oduševi.
5. Beyonce - DAUGHTER
Ne dopada mi se opera momenat u pesmi.
6. Elodie - A Fari Spenti
Ovo kida, odlično!
7. Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know
Pobednik žirija na FSC, a kod publike verovatno flop.
8. Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda
Refren podigao prosek.
9. Claydee - A Tu Salud
Strava produkcija, dopada mi se.
10. Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu
Nije mi legao ovaj etno.
11. Angie Rose - Fight Like A Man
Nekako mi je prazna pesma, malo pevanja previše igranja.
12. TRIQUELL - Jugular
bum bum bum!
13. Julien Doré - Coco Câline
Super za neki bar na plaži da isključim mozak.
14. Grimes - genesis
Drugačije i jedinstveno. Baš mi je prijalo!
15. SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola
Ovaj mi je skroz nepotreban ovde, da Sirusho sama peva bilo bi puno bolje.
16. Moncrieff - Love Somebody
Baš atmosferično, može da prođe.
17. Jessie J - I Want Love
Slabašno mi je ovo.
18. Trois cafes gourmands - On t'emmene
Previše veselo, ali može isto za neku plažu.
19. Guy Sebastian - Standing With You
On se u svakoj pesmi ubi od emocija, ali ja ništa ne osetim.
20. Nelly Furtado - Phoenix
Uspavljujuće.
21. Isabel LaRosa - Heaven
Ovo mi je više atmosfera za pakao, ima takav drop.
22. AURORA - The Conflict Of The Mind
Ona mi je divno otkriće, umetnost!


1. Dead by April - Break My Fall
Ne volim toliko metal, ali volim na momente ovaj miks sa elektronikom.
2. Chrissy Chlepecka - AFFECTION
Pesma za loša pijanstva i pogrešne odluke.
3. Marina Satti - Tucutum
Idemo Berkli dominacija, prezarazna mi je od kad je izašla pesma.
4. Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis)
Nešto me ne radi pakao ovde.
5. Sofia Isella - Hot Gum
Zanimljiv vajb.
6. The Irrepressibles - In This Shirt
Nekako mi teška za slušanje.
7. VALMAR - Elbaszom a pénzem
Ide gas bajo.
8. Eleni Foureira - Den sou hrostao agapi (Δεν σου χρωστάω αγάπη)
Fina balada.
9. Siames - The Wolf
Ovo je fenomenalno!
10. Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen
Dopada mi se mistika i njihova kombinacija vokala.
11. Bambie Thug - Tsunami (11:11)
Uh ovo bi bilo još bolje za ESC, sviđa mi se.
12. Mari Bella - Different Kinda Love
Samo ok, nekako neinspirativno da prokomentarišem.
13. Manntra - Kiša
Ove osobe me plaše.
14. Matt Maeson - Put it on me
Fali mi još neke vatre ovde, nešto da se desi.
15. Winning Team - Darkside
Već dobro poznat beat, sve u svemu ok.
16. Lazza - 100 MESSAGGI
Ne znam da li mi se dopada trep i instrumental na klaviru.
17. Saint Mesa - Empire
Meh.
18. Daya - Downtown
Daya nikad ne razočara!
19. Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me)
Pustio prvo ovaj Spotify isečak, kad nisam ogluveo, previše dreke.
20. Il Volo feat. Irama - Saturno e venere
Ovo mi je baš rajski, možda je tekst prljav. Iramin glas blago.
21. Caskets - Glass Heart
I od ovog malo bole uši, ali može da prođe.
22. Severina - Grad Bez Ljudi
Lepa izvedba, ali melodija baš siromašna.
Apropo Lazze, (nije moja pesma) mnogima je cudna ta kombinacija, rep i klavir, ali verovali ili ne, covek je studirao klavir na Konzervatorijumu Giuseppe Verdi u Milanu. Treba cuti Sirio (Concertos) samo glas i piano.
 
Fino prvo polufinale, seks bez orgazma, baš onako rajski. Očekujem da sutra pakao pokida.
 
PRVO POLUFINALE - RAJ

11614574_1c402.gif


01. Meghan Trainor - Made You Look
- Korektna pesmica za otvoriti, uvod u raj što bi se reklo. Ovo mi je kao da jedem mafin sa dobrim prelivom iznutri.
02. Sam Smith - Fire On Fire - Evo ga petao Sofronije. Meni je on generalno dosadan, volim jednu njegovu pesmu Promises.
03. Elemental - Goli i bosi - Skroz dobro, što da ne, volim kad sam urbanuša iz kruga dvojke to je sasvim okej. Dobra trzalica.
04. Lara Fabian - Ta peine - E ona mi je recimo fina, volim njen glas i ima lepe pesme. Ova žena ne stari, izgleda kao bela mlečna čokolada.
05. Beyonce - DAUGHTER - Ovo mi je čak i dobro od Bezonce, sviđa mi se fado energija. Originalno od strane ove vladarice, al mi ona uvek nekako pripadala paklu iako se portretira kao devičanski anđeo.
06. Elodie - A Fari Spenti - Sviđa mi se zvuk ove pesme, skroz odgovarala ambijentu koji mi se upravo desio. srećna cigareta
07. Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know - Joj ovi s pederkastim glasom kad kukumaču za nekom imaginarnom sojkom, a fazon jbg kriterijumi zajednice te odbacili pa si se posvetio slici Meri. Spektakularno oduzimanje energije, odradili ga na epski.
08. Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda - Ova pesma odlično prošla jer je išla posle vampira iz epske županije, malo da mi da nadu u sam raj da nije dosadan.
09. Claydee - A Tu Salud - Kao da me muva frajer bez harizme, pa se pitam đe je zapelo. Ništa lično.
10. Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu - E to mi reci, balkanske dodole! Sve mi se svidelo, Božo koncept, al pesma uz ovaj glas ekstra.
11. Angie Rose - Fight Like A Man - Ovo je standarni Kipar na Evroviziji, classy butikarka koja radi za veću platu nego ove iz lanaca proizvodnje. Više mi je mrdalica nego pesmica.
12. TRIQUELL - Jugular - Uuuu sve je fantastično, ubolo nerv!
13. Julien Doré - Coco Câline - Pa slatko skroz!
14. Grimes - genesis - Ovo mi isto misterija jel raj ili pakao, generalno umirujući tonovi, volim ta prenemaganja.
15. SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola - Prijalo dok je trajalo, volim glas od Sirusho. Ima dobrih elemenata.
16. Moncrieff - Love Somebody - Vlado Georgijev na engleskom (čitav svijet, menjaaa seeee zašto ne bi mogli ti i jaaa), strejtaški vajb, al ima tu neku srećnu notu koja ti uliva optimizam.
17. Jessie J - I Want Love - Nekad me smara, nekad me ne smara. U ovoj pesmi je bila odlična.
18. Trois cafes gourmands - On t'emmene - Ne znam šta da napišem, uglavnom sam odgovarao na poruke dok je išla pesma nisam je primetio znači dosadna mi je.
19. Guy Sebastian - Standing With You - Nije me napalilo.
20. Nelly Furtado - Phoenix - Presporo, ko kremu za ruke kad mažem satima jer sam uzeo puno. Može da prođe kao Lofi muzika za učenje.
21. Isabel LaRosa - Heaven - Odlično, đa mi se ovo.
22. AURORA - The Conflict Of The Mind - Ovo mi je jako lepo i emotivno, dirnulo me to je dobar znak uvek.

DRUGO POLUFINALE - PAKAO

8981487_4409a.gif


01. Dead by April - Break My Fall
- Lepo otvaranje popularnim fsc zvukom, ovo uvek može da miriše na dobar plasman. E sad, meni je malo manje keči al opet osećam haos koji treba da osetim.
02. Chrissy Chlepecka - AFFECTION - Juuuuuuuu negližeeee~!!! Ovo mi se baš svidelo! Želim ovaj nivo seksualnog samopouzdanja!
03. Marina Satti - Tucutum - Naložio sam se na esc pesmu, a bome ću i na ovu jer mi i ova ekstra!
04. Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis) - Ovo nije zadovoljilo moj pakleni apetit.
05. Sofia Isella - Hot Gum - Ovo te intenzivno steže ko zmija, prijao mi je ovaj napeti intenzitet odgovara mojoj mračnoj strani mozga.
06. The Irrepressibles - In This Shirt - Baš je onako queer classy, elita. Podseća me na Anthony and the Jonsons, simfonija iz pakla lepa.
07. VALMAR - Elbaszom a pénzem - Pakao je biti nateran ovo da poslušaš.
08. Eleni Foureira - Den sou hrostao agapi (Δεν σου χρωστάω αγάπη) - Nije mi selo ovo.
09. Siames - The Wolf - Korektno, za neki strejtaški pub uz pivo i živu svirku.
10. Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen - Ovo je baš seksi, treba probati s ovom pesmom pa makar bio i prvi put.
11. Bambie Thug - Tsunami (11:11) - Ma rokaj Bambile sprži mi mozak, ovo je ekstra!
12. Mari Bella - Different Kinda Love - Dobra pesma, nije loša. Nije da sam odlepio, ali jesam uživao u prilogu.
13. Manntra - Kiša - E ovo je definicija pakla molim lepo, čekalo se nešto tvrdo, najtvrđe! Kao da me doziva u pakao, pre le po.
14. Matt Maeson - Put it on me - Ovo su muke Isusove u spotu i jasno mi je što su deo pakla, lepa vožnja kolima na putu do pakla sviđa mi se intenzitet.
15. Winning Team - Darkside - Ovo mi je kao navijačka pesma, mislim taj deo sa pevanjem je katastrofa, muzika je ekstra. Ja bih pre ocenio dobar instrumental nego loš fri stajl.
16. Lazza - 100 MESSAGGI - Malo mi je previše autotjun rep, nisam nešto lud kad to čujem.
17. Saint Mesa - Empire - Ovo kida! Epski, ide mi se u krstaške pohode!
18. Daya - Downtown - Svaka čast! Ova seksualizacija je na mom nivou, ceo ritam pesme je nešto što mene radi za života.
19. Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me) - E oni su me uvek smarali.
20. Il Volo feat. Irama - Saturno e venere - Zašto ovo traje 15 sekundi ne razumem? Ili ja haluciniram najkraću pesmu u istoriji takmičenja.
21. Caskets - Glass Heart - Fenomenalno, baš po ukusu našeg domaćina! Nekad se osećam kao da @Stefan28 peva sve ove pesme! :LOL: Dobar rok.
22. Severina - Grad Bez Ljudi - Iskreno, baš me smorila pesma iako je i bilo dana kada sam umeo da je zapevam. I jeste u pravu @pauksamarsa te godine jeste pao sneg u maju, sve je lepo rekla Sevka. Razmisliću, možda me pesma pukne na nostalgiju al sad nisam u tom vajbu.
 
Last edited:
Back
Top