261. FSC - Heaven VS Hell

Evo i od mene nekog prvog utiska na sve pesme iz polufinala:

1 polufinale / Raj

1. Meghan Trainor - Made You Look - Odavno ovo imam na plejlisti, top
2. Sam Smith - Fire On Fire - Nemam dovoljno reči da opišem koliko volim ovu baladu
3. Elemental - Goli i bosi - Genijalno
4. Lara Fabian - Ta peine - U odnosu na njene ostale pesme ovo mi je poprilično slabo.
5. Beyonce - DAUGHTER - Nijedna pesma sa albuma mi se ne svidja, ni ova ne odskače mnogo.
6. Elodie - A Fari Spenti - U ovako jakom polufinalu ovo mi se uopšte ne ističe.
7. Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know - Naježila sam se od glave do pete
8. Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda - Volim ovaj brži ritam, lepa pesma
9. Claydee - A Tu Salud - Može da prodje
10. Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu - Ništa u meni ne budi ova pesma, ne svidja mi se.
11. Angie Rose - Fight Like A Man - Ni tamo ni ovamo, poslušaću ovo još par puta.
12. TRIQUELL - Jugular - Fali mi nešto ovde
13. Julien Doré - Coco Câline - Dala sam sebi priliku da mi se ovo svidi ali ne ide.
14. Grimes - genesis - Ovo mi je samo ok
15. SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola - Nije me kupilo ovo.
16. Moncrieff - Love Somebody - Mislim da je ovo sigurno za finale.
17. Jessie J - I Want Love - Obožavam ovu ženu i njene pesme
18. Trois cafes gourmands - On t'emmene - Nikako da ovo klikne kod mene.
19. Guy Sebastian - Standing With You - Lepo otkriće mi je ovaj momak
20. Nelly Furtado - Phoenix - Ovo me je poprilično smorilo
21. Isabel LaRosa - Heaven - Još sam neodlučna po pitanju ove pesme...
22. AURORA - The Conflict Of The Mind - Obožavam ovu umetnicu, bravo za onoga ko je poslao ovo.


Drugo polufinale / Pakao

1. Dead by April - Break My Fall - Snažna i emotivna pesma.
2. Chrissy Chlepecka - AFFECTION - Zanimljivo , mislim da ovde ima prostora za rast kod mene.
3. Marina Satti - Tucutum - Previše mi je svega u ovoj numeri.
4. Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis) - Prelepo od početka do kraja.
5. Sofia Isella - Hot Gum - Nikakav utisak mi nije ostavila ova pesma
6. The Irrepressibles - In This Shirt - Malo je reći da obožavam ovu stvar.
7. VALMAR - Elbaszom a pénzem - Nije ovo moj fazon, ne svidja mi se.
8. Eleni Foureira - Den sou hrostao agapi (Δεν σου χρωστάω αγάπη) - Odlično, sjajan vokal, sve mi se posložilo kako treba.
9. Siames - The Wolf - Trebalo bi mi dosta vremena da zavolim ovu pesmu , sad nije to to.
10. Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen - Očekivala sam promenu ritma i neki ubrzaniji razvoj pesme, ovo mi je previše monotono.
11. Bambie Thug - Tsunami (11:11) - Volim haotične pesme, može,može.
12. Mari Bella - Different Kinda Love - Na prvo slušanje mi je bila WOW.
13. Manntra - Kiša - Ne znam, istaći će se u nedostatku domaćih pesama ali meni nije to to.
14. Matt Maeson - Put it on me - Prvi put sam čula ovu pesmu u seriji "Virgin River" i vec tad me je kupila.
15. Winning Team - Darkside - Sve u svemu nije loše.
16. Lazza - 100 MESSAGGI - Pravo osveženje, očekujem ovu pesmu visoko u finalu.
17. Saint Mesa - Empire - Nešto će morati da otpadne, ova pesma mi nije legla.
18. Daya - Downtown - Ne prija mi ovo .
19. Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me) - Pravo čudo da niko do sad nije slao ovo, uvek je lepo prisetiti se ove pesme.
20. Il Volo feat. Irama - Saturno e venere - Divna balada, obožavam Iramu tako da je to dodatan plus.
21. Caskets - Glass Heart - Premoćno
22. Severina - Grad Bez Ljudi - Volim celu njenu diskografiju, a ovo je definitivno jedna od lepših pesama.
 
Detektivka - Zorja
Dežurni - Dever

Što se muzike tiče, više verujem Detektivki 😌
marijakulic-zadruga.gif
 
Legenda kaže da će se javiti i jedna bilo koja od zeleno obojenih osoba kod mene i pohvaliti me! 🥹😂
 
Bolje onda da se ne pojavljujem na Slušanjima za svaki slučaj jer neću imati lepu dobrodošlicu, zarad svoje bezbednosti 🤣
 
Bravo Dežurni, ti si dobar čovek!

Detektivka slabije moram priznati, ima prostora za napredak
 
Back
Top