264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

Bravo na odličnim pesmama:

@Arsenic
@Cipela Marka Kona
@Dežurni
@dodo
@dracarys
@Niko
@Shum
@Stefan28
@Vax'ildan
@zakaya
@zeleni

Krivo mi je što su ispale, a još krivlje što nekima od njih nisam mogao da dam visoke poene s obzirom da su bile u drugom pf od mojeg. Takođe, nekim pesmama kojima nisam dao poene pre 6 dana sada bih dao.

Na kraju krajeva bitno je da smo se upoznali sa novim izvođačima i možda ostvare vrhunski rezultat na nekim narednim izdanjima.

@Evrovizija2024 @botbona i već pomenuta Cipela Marka Kona nadam se da ćete nam se pridružiti i sledeće izdanje pošto je svako novo izdanje priča za sebe
 
Pa definitivno bi neke pesme prošle dobro na slabijem fsc-u.
Ispale mi i 12 10 i 8 kukuu. :(
 
Ne smem ni da razmišljam kako ću podeliti poene u finalu lol "Sreća" pa mi je nekoliko desetki eliminisano.

Osmo finale ove godine za Petarstan. 🤞🏻
 
Ispalo mi je 7, 6 i 1, ako sam dobro videla. S tim da sam u čudu kako su mi neke pesme za koje sam glasala prošle, zato što iako jesu nešto što ja poštujem i volim - nisam videla da će voleti i drugi.
 
Nisam ocekivao da cu proci ali lepo... posle poslednjeg mesta u polufinalu na prethodnom FSC...
Cestitke svima... Ima par ispadaka za koje mi je zao ali manje vise vrh mi je prosao dalje
 
Čestitke finalistima, a i ostalim takmicarima na dobrim pesmama.

Što se mene tiče, vise me je pogodilo kad Egret i Balos nisu prosli u finale nego ja.
Igre shvatam kao zabavu i nije da me finale ne bi obradovalo, ali jos vise bi me obradovalo da mi neko ispegla ves
Htela sam neku veselu pesmicu, koja nije ni sa naseg, ni sa engleskog govornog podrucja i na kraju izabrala pesmu kojoj ni naslov nisam znala. 🤭
Hvala Pokiju sto sam saznala kako se zove pesma sa kojom sam se takmicila i na pozivu za igru.
 
Pobednik sam u pogođajima da li to biram???
ne nažalost, morali smo da pravimo raspored pre pogađanja da bi napravili rekapitulacije na vrijeme :/

Dobićete nagradicu u ekselu doduše!!!
 
Desinger je trebao biti pobednik jer je gas, a prošli su neki koji uopšte nisu gas 🤣

Elem hvala forumašima na glasovima za moj predlog, drago mi je da je jedna super stvar u finalu.
Šaljem vam pozdrave sa sunčanog Halkidikija dok uživam u koktelu 😉
1000016037.jpg
 
Nastavljam tradiciju... 😼

so-pissed.gif

Ali vidim da će bar dvojica nastaviti slušati Traume pa mi je srce ipak na mjestu. 😻

Rezultatima uglavnom zadovoljna, samo 1 i 2 boda ostali su mi u pf.

@Pokahontas, kakva posvećenost, opet je sve bilo odlično! 😻
 
E pa evo konačno pročitah sve, bolje što nisam prisustvovao uživo 😆
Svakako sam očekivao ispadanje i poslao sam Desingericu iz dva razloga: mislio sam da ću biti u većoj gužvi nego što jesam pa neću stići da se nerviram ako ispadnem, i drugi razlog je što znam da ga Pokymon voli i da mu je gas, pa mi je bilo logično da se on nađe na njegovom izdanju, a nisam imao vremena dalje da tražim druge pesme (iako sam imao još dve u opticaju)
Svakako, hvala svima na glasovima, 41 nije malo i više je od 0, tako da ja srećan!
A na sledećem FSC-u ponovo idem po poene za LU! 😆
I da, čestitke finalistima, imaću za koga da glasam! I stičem utisak da su isti ljudi skoro pa stalno u finalu, red je da se menja to! 😆


E a sad da se osvrnem na par komentara koji su mi zapali za oko:

1000029446.jpg
@Nije sve tako sivo jel se poznajemo ili ne poznajemo? 😂 bilo mi je presmešno i jedva sam prećutao ovaj komentar dok je bio aktuelan, jer si me ujedno i pohvalio i pokopao... možda Anđela Ignjatović nikad neće biti gas, ali ti hoćeš jer si mi od starta podržavao pesmu i hvala ti! 😆

1000029445.jpg
Đole, it's not that deep, na roditeljima je da vaspitavaju decu a ne na muzičarima pod broj jedan, a pod broj dva ovo je FSC gde je cilj da slušamo muziku, upoznajemo nove izvođače/pesme/muzičke ukuse, nije na nama da osuđujemo i mešamo lične stavove prema izvođačima sa pesmama, mada kapiram i legitimno je da ti se pesma ne sviđa, i okej, ali suvišan je bio komentar povezan uz pesmu koja je nedužna i samo je obična hrišćanka koja se prijavila na FSC, pusti je 😂

1000029561.jpg Ponovo, it's not that deep, Golume, ali slobodno, niko ti ne brani to, mada malo je previše da se zbog random pesmena fsc-u sahranjuješ možda? Neumesan komentar

1000029562.jpg
Creature, nadam se da ti je sada vraćena vera u čovečanstvo...

Sve u svemu, ne uzimajte previše za ozbiljno random pesme na fsc-u, uživajte u muzici, Desingerica je obična "fora" i "mim" materijal, nema potrebe da vas toliko pogađa on, on je samo trol
I da, hvala Petru, Sivom i Doctoru Who koji su ga podržavali od starta! 🫶🏻😂
A mi se vidimo u Beogradu 2026.god kad Desingerica bude doveo Evroviziju kod nas! 😂😂😂

@Pokahontas sva čast na svemu ikada! Ovo je ceremonija sa najviše uloženog truda i rada, a i cela tvoja organizacija do sada preti da zauzme tron možda i najbolje, jer si organizovan i ažuran i vidi se trud, nadam se da ćeš uskoro opet organizovati! 👏🏻 gas si!
 
Back
Top