264. FSC - Prvi mačići se u vodu bacaju

Ma pusti Desingericu, sta je sa tim sto su pojedini forumasi prikazali svoje rasisticke tendencije prilikom komentarisanja mog predloga.
@Uprava Koja su pravila ovog foruma sto se toga tice?
 
Kuvertirali smo glasove (22 pesme za poene, koju posluku porati) tako da glasanje u velikom finalu počinje 17. juna u 20:00 (dakle za 20 minuta)

U opisu su pesme, rekapitulacije i plejlista finala
 
@Dežurni, moram zahvaliti za pjesmu koju si poslao, ispala sam faca među mladima. 😅 Uglavnom, imala sam sat o tekstovima popularne glazbe, a uvodni dio bio je općenito o tome što sedmaši slušaju. Pita me jedan učenik jesam li čula Ccokoladu... reko, što čula, znam i riječi. Malo je reći da je bio šokiran. 😂
 
Ajde bar nisam poslednja u pf hahaha

FKA Twigs je moja preporuka inače ljudima koji vole nešto drugačije, a skupo. Znam da se ne sviđa svakome, ali ljudi koji uživaju u umetnosti i vole da se povežu uz muziku na drugačiji način - da melodiju i boju glasa dožive kao izraz emocije,prosto osetiš tu neku bol u njenim pesmama. Plus ima bruka spotove 😍

Što se finalista tiče, za neke sam šokirana što su ispali, ali nisam preterano šokirana nijednom pesmom što je uspela da uđe u finale. Kao što sam i ranije rekla, zaista sam uživala u ovom izdanju i nema loših pesama. Već imam svog pobednika ali kako je krenulo, biće među bottom 5 među ostalima lol.

@Pokahontas pohvale za super prezentaciju, nikada ne bih mogla ovoliko da se unesem u sve oko, svaka čast Pokiju, ja mislila on neka lenčuga samo na osnovu esc sezone lol. Svaka čast još jednom.
 
@Dežurni, moram zahvaliti za pjesmu koju si poslao, ispala sam faca među mladima. 😅 Uglavnom, imala sam sat o tekstovima popularne glazbe, a uvodni dio bio je općenito o tome što sedmaši slušaju. Pita me jedan učenik jesam li čula Ccokoladu... reko, što čula, znam i riječi. Malo je reći da je bio šokiran. 😂
Uu super, makar neka korist od pesme! 🤣🤣
 
Ma pusti Desingericu, sta je sa tim sto su pojedini forumasi prikazali svoje rasisticke tendencije prilikom komentarisanja mog predloga.
@Uprava Koja su pravila ovog foruma sto se toga tice?
Objasni?
 
Ee da, top 5 pesama iz oba polufinala su mi prošle u finale, tako da će ovo biti najlaganije glasanje do sada i biću prezadovoljan sa istim jer će poeni biti zasluženi! 👌🏻👏🏻
 
Kad imaš mozak, možeš si dati oduška i da budeš ponekad lenj. Tada puniš baterije za nove ideje. 😉
 
Moram i ja sad kao Dezurni da throw my pillows 😂

Ja sve fina 😄pa ne kritikujem mada sam proslog puta dobila bukvalno pljuvanje za Kali Uchis - osobe koje nisu nikad cule za nekog autora prvo da izguglaju i pogledaju spotify - i vide biografiju i kolaboracije i preslusaju koju pesmu, pevacica koja je radila duete sa Gorillaz, Diplo i Tayler the Creator ne moze biti krsh, i ocaj, moze se reci ne slusam tu vrstu muzike, ne volim ali je “uzasno” neprikladno.

Ja sam otisla da preslusam druge pesne Telenove npr. I zacudila se da predlozena pesma ima malo preslusavanja a da nije predlozena ona sa najvise. Na kraju sam dala poene, pesma prava indy.

Sad u vezi ulazenja Lelea (lele,who?) i ispadanja Cremoninija koji je u muzickim krugovima italije mit i produkcijski na nivou kompozicije, riffa gitare i izvodjenja ispred - za onoga ko prati italijansku muziku, nemam suvisli komentar, ali me iznenadilo ispadanje nekoliko drugih predloga iz prvog finala ali i drugog. Npr. GEN.KLOUD sa onim sintisajzerima i aranznanom sigurno zasluzuje mesto u finalu a i jos par iz prvog.
IMG_0662.gif
 
Back
Top