265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Očekivano nažalost, ali šta je tu je
E sad, svako koga već sad planiram u svoj top10 tj poene može da pobedi što se mene tiče, ali iz sveg srca navijam za Fast boy - Good life i za Isabel LaRosa - favorite, ako neko zaslužuje pobedu to su oni!!👌🏻🎶
 
Juuu DNK na poslednjem mestu.
Kod mene je ukupno u TOP 5. Bas mi se dopala pesma iako nije nesto sto "volim". To mi je onako najprijatnije iznenadjenje do sada na FSC-u.
Hvala 😍
Ovog puta nešto "originalno", iako sam znao da od finala nema ništa još i pre nego što sam je poslao xD
 
Je l' to fali jedan finalista u drugom pf?

sxalim se, mini heart attack, idemoo
 
Ne, treba da su 25.

Mislio sam da ne saljem mk pesme na novom forumu ali u nedostatku vrcavih pesama sam se ubedio, ali sam opet stara prica odredjeni forumasi nisu ni dali sansu.

I ko je vama rekao da je crvena tema bila o seksu?
 
Ne, treba da su 25.

Mislio sam da ne saljem mk pesme na novom forumu ali u nedostatku vrcavih pesama sam se ubedio, ali sam opet stara prica odredjeni forumasi nisu ni dali sansu.

I ko je vama rekao da je crvena tema bila o seksu?

Nigde nisam napisao da je samo seks. Napisao sam seks tema plus up tempo pesme. ^^
 
Финале! Први пут ове године да сам везао два финала, чини ми се. 🤝

Столе испао - ужас. добро.
Ту пјесму имам на листи скоро 3 године, односно, откад је изашла и стално сам чекао прави моменат и тему да је шаљем, замало је послао на прошли. Био сам сигуран да иде у сами врх на овом издању.
 
Ne, treba da su 25.

Mislio sam da ne saljem mk pesme na novom forumu ali u nedostatku vrcavih pesama sam se ubedio, ali sam opet stara prica odredjeni forumasi nisu ni dali sansu.

I ko je vama rekao da je crvena tema bila o seksu?
Meni se ta tvoja pesma zaista dopala i glasala bih/glasala za nju u pf. A sto se tice toga o cemu je bila tema, ja sam svaku temu komentarisala iz jednog ugla da bi bilo nekako konceptualno i drugačije, i mislim da se moji komentari nisu mogli tumačiti ni kao dobri ni kao loši, služili su svrsi zabave i mislim da ih retko ko baš čita cele, samo za svoju pesmu.
 
Back
Top