265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Glasanje odrađeno. Finale je stvarno o-d-l-i-č-n-o i verovatno jedno od najboljih ove godine, a navijaću za barem šest pesama.

Jako me zanima ko je poslao pesmu kojoj sam dao 12, pravo mi je otkriće (uz izvođača). Srećno!
 
Ispao je dinamični estonski etno-elektro-rok bend, kao što sam i pretpostavio, ali nije mi žao zbog toga. ☺️
Po prvi put sam koristio pomoć ChatGPT u pronalaženju benda i pesme i bez obzira na plasman, jako sam zadovoljan pesmom ❤️ kojom sam se toliko "drogirao" od trenutka kada sam je pronašao i da ponovo mogu da biram šta da pošaljem, uradio bih isto! 😀 E sad, što većini pesma nije legla, bilo je onih kojima itekako jeste i moja misija je ispunjena! 😍

Mislim da imamo jako dobro finale. 💪 Ne mogu ni da se žalim na rezultate jer mi je prošao top 6, ali je ostatak poena ispao: Lozano (4), Tarabunov/Todevska (3), Zorja (2) i Set It Off (1).
Drugo polufinale mi je generalno više prijalo i najviše će mi nedostajati Pipiol(hont)as 😀 (bravo Poky, tvoj odabir mi je baš legao i velika je šteta što smo se ovaj put mimoišli sa polufinalima).
Beyonce, Jude/Frank, The Kolors su isto bili odlični. Leo standardno najbolje pesme pošalje kada ispadne. :(

Margy i Liberta, čestitke na finalu!!! 👏 👏 Srećno svim finalistima!

Ali pošto sam ispao, moram da vam uputim kletvu i ja!
Dabogda vam Fazlija pobedila!!! 🤪🤣 (broj njenih dobrih pesama u istoriji FSC-a = 0; broj ostanka u polufinalima = 0).
 
Ovo je Fazlijino osmo učešće, a pre 2 FSC-a je učestvovala i kao autor. :D

ChatGPT za pronalaženje pesme mi nikad nije pao na pamet, kul ideja.
 
Dobro večer, obavještavam vas da sam u finaletu usprkos manjku mog optimizma, hvala svima na ukusu!

Gledanje reprize je bilo vrlo potresno, izbrojao sam da sam se rasplakao 4 puta

PRVO PLAKANJE

Ispadanje @Filhy-a, tuga do neba, predobra pjesma i naravno podcjenjena, nažalost očekivao sam da bi mogla ovako svršit, no i dalje je jako tužno

DRUGO PLAKANJE

Ispadanje Kristine, tko bi rekao da će mi se neka Vaxova pjesma ovoliko svidjet, jako lijepa pjesma, i šteta što nije imala dovoljno publike, bravo za izbor @Vax'ildan

TREĆE PLAKANJE

Ispadanje Česara Lea - plakanje od sreće

@Leo Cezar

ČETVRTO PLAKANJE

Ispadanje @Stole-ta, ovo mi je najteže palo jer mi je ovo najbolja pjesma izdanja i dobila bi 12 u finalu, non stop mi je na repeatu, TA TA TA TA u glavi, čista zaraza + dost' dobar afrodizijak
 
Pošto ljudi su već se izjašnjavali za favorite, ja želim od srca što bolji plasman Faunu, a ovako od potencijalnih pobednika bih volela da to bude Rufus
 
Prošle godine sam ispao sa 'preeurovizicnom' pjesmom, sada sa pjesmom "baladom po fsc standardima'. AJ Č
 
Prošle godine sam ispao sa 'preeurovizicnom' pjesmom, sada sa pjesmom "baladom po fsc standardima'. AJ Č

Zoe Wees opljačkana.

Ispale mi pesme od 1 do 5 poena, a izgleda da ću jedva sastaviti top 10. Već vidim da će par pesama koje mi se sviđaju izvisiti za poene.
 
FINALEEE!!! HVALA LJUDIII 🙏🙏🙏

Poruka za sve koji su glasali za moju pjesmu 🫶

miljana-kuli%C4%87-miljana.gif


Žao mi je za neke koji su ispali a zaslužili su finale u ovoj konkurenciji. 😥
 
12 DNK
10 Krajno
08 fire
07 faun
06 jeri h i aa
05 izabela rozna
04 zorja
03 set it off
02 c. Evora
01 vardare

ovo su bili moji glasovi u prvom pfu i s ovime se dsq sa fsca ne ovog neg do kraja scih vekova. Poz, necu vam falit
Cemu ovo sada?
 
Možda je malo neumesno da ja sad predlažem neke izmene u pravilima kad se povlačim sa FSC-a, ali ne bi bilo loše (moje mišljenje - predlog) da se izmeni sankcija za ovakav bezobrazluk - tzv. samodiskvalifikaciju - zabrana učešća na narednih 5 izdanja recimo.
 
Back
Top