265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Jos jedno finale i drago mi je sto sam prosao bas sa ovom pesmom kojoj nije bilo sudjeno da se nadje na prethodnom izdanju, kod macica.

Pored toga sto su mi ispali nekoliko favorita, mogu da sastavim dosta jak TOP 10.
Poeni u 1. pf-u:
12p DNK
7p Lozano (izvini MilaneB, dopala mi se pesma 😢)
5p Set it off
4p Zoe Wess
3p Zorja

Poeni 2. pf-e:
7p Kristina
6p The Kolors (izvini Leo sto mi se dopala pesma 😢)
4p Oonagh
 
Finale? 🤩

focalette-kelly-kapoor.gif

Ostali rezultati onako...
1. pf
10: Trad.Attack! - Pass-pass
3: DNK feat. Naum Petreski х Dzambo Agusev Orchestra - Zivote Brate
1: Purple Disco Machine, Benjamin Ingrosso feat. Nile Rodgers & Shenseea - Honey Boy

2. pf
10: Oonagh - Nan Úye
6: The Kolors - ITALODISCO
2: David Guetta ft Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack - Hey Mama
 
Ali stvarno koliko je uptempo pesama ispalo, najveći šok mi je Marshmello poslednji. David Guetta, Inna i Grk strava. Niko i Tetsujin isto imaju prezarazne pesme.
 
12 Lizzo - Juice
6 The Kolors - ITALODISCO
4 Jude & Frank - La tarde

Ne mogu da kažem da sam očekivao da ću proći tako da mi je OK, da ponovo imam izbor da šaljem slao bi tu pesmu. Španjolke su mi baš otkriće kad sam na spotify-ju nabasao na njih, a spot me je kupio

Mislim da se sve manje i manje poklapam sa ukusom foruma tako da ćemo nastaviti da šaljemo šta volimo sve dok se ne desi čudo pa budemo iznad sredine tabele u finalu xD

Šteta za Lizzo ( @Pipi ) i Trad.attack ( @Filhy ) pre svega, odlične pesme
 
rezultati lol doslovno.. em što ste mi osakatili super pjesmu, ali zoe wees, meghan trainor, the kolors, pa lozano i zorja.. wtf
 
Финале! Први пут ове године да сам везао два финала, чини ми се. 🤝

Столе испао - ужас. добро.
Ту пјесму имам на листи скоро 3 године, односно, откад је изашла и стално сам чекао прави моменат и тему да је шаљем, замало је послао на прошли. Био сам сигуран да иде у сами врх на овом издању.
Poje*o me žreb vrv. Mada bilo je baš dosta loših komentara/ocena.

Još na slušanju je neko prokomentarisao da pesma sigurno ide u finale i tad sam se polako pripremio na ispadak jer se već par puta desilo da dobijem takav komentar i ispadnem.
 
Ali pojedine osobe koje su bile bitter na moj komentar da je "Ameriican Requiem" high art i interpretirale u fazonu: "ja sam art, forum je glup da shvati", jer im je pesma dobila los komentar. 😂

Pesma jeste high art i treba biti involviran u Beyonce svet ili detaljno analizirati pesmu da bi se shvatila. Nije pogodna pesma za online takmicenje i nije ni bilo ocekivanja da joj se pored 40+ pesama posveti tolika paznja, ali je najvise odgovarala dobijenom zadatku u okviru moje muzike. Drago mi je na kraju da je pronasla svoj put, jer je jako bitna pesma za muziku u globalu i jako mi se dopada. 🤠

@Destry94 opet si me odusevio, toliko si posvecen, imas sposobnost da spoznajes muziku na spiritualnom nivou i imas jako inteligentan pristup muzici. Divno je da si razumeo i ovu pesmu i osetio sve sto je trebalo da se oseti. Uopste nije lako shvatiti nesto sto je pisalo 12 ljudi + Beyonce, a uspeo si u tome i hvala ti. Hvala i drugim osobama koje su uspele da osete pesmu.

Ipak necu raditi analizu ovde, previse bi bilo opsirno, a ne verujem da bi interesovalo ljude. 🎀
 
Propustih priredbu, imala sam bas veliki problem na poslu. Dodjoh i imam sta da vidim 😄 ali pretpostavljala sam po komentarima vec. Nije mi jasna kolicina hejta prema jednoj debelici i njenom stavu, da je ovo otpevala Rhianna ili neko slican drugacije bi se vrednovalo. I dalje cu nastaviti da saljem pesme koje volim a ne one koje bi pleased i usle u finale, makar da biste ih culi 🫠🤠
 
Očekivano ispadanje za mene na ovom izdanju. Nije mi se dalo da pošaljem Milicu sa praštaj, i onda sam odlučila da pošaljem Zorju za svoju dušu, to sam čekala već par izdanja i konačno se poklopila tema. Najveći šok mi je neprolazak Dua Lipe u finale tu sam pesmu videla u top 5, i za kraj Isabel La Rosa do pobede! ✨
 
Poje*o me žreb vrv. Mada bilo je baš dosta loših komentara/ocena.

Još na slušanju je neko prokomentarisao da pesma sigurno ide u finale i tad sam se polako pripremio na ispadak jer se već par puta desilo da dobijem takav komentar i ispadnem.
Ја по коментарима мислио да идеш по топ 3, кад оно...
 
Finale nakon četiri ispadanja 🎲💅😶‍🌫️

nika-rakic-nika-survivor.gif
 
Back
Top