al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
Fifi tokom Instagram lajva rekla kako pesma za Fik nije balada već brža pesma. Eto nama druge godine za redom da Albanci šalju bržu pesmu! Inače evo jedne brže pesme od Fifi, mada je kroz karijeru više snimala balade.
Pa šta oni žele, još jednu Ronelu?
 
  • Like
Reactions: Mrm
Promo fotke za fik izgledaju baš lepo. Evo je Rezarta Smaja moja pobednica iz prošle godine, a verovatno i ove godine ☺️
 

Attachments

  • IMG_20221126_123439.jpg
    IMG_20221126_123439.jpg
    298.6 KB · Views: 15
i kod Ronele su se čuli ovi orlovi 😂 ne očekujem od ovoga ništa. Već godinama unazad ista priča, neki krš treš (Me tana, ona Era ili kako već, Ronela i sad po svoj prilici Fifi) koji u sjenu baci neke druge, bolje pjesme 🥱 Sva sreća pa uz izuzetak Ronele to na kraju ne ode na ESC
 
'Sva sreca' pa ne salju sve zemlje De diepte-ve na 50 razlicitih nacina jer i ovako se ljudi zale da je Eurosong postao teski smor.
 
Novosti sa FiK-a. Odrzan je zreb koji je odredio ko nastupa kada. Medjutim, ne zna se jos za sve , jer su samo neki preko drustvenih mreza obavestili fanove. Fifi nastupa prve veceri, a Evi Reci druge veceri. Prve dve veceri nastupice po 13 izvodjaca , trece vece je zamisljeno kao vece gde ce se izvoditi hitovi fika iz prethodnih godina i trece veceri ce biti proglaseni finalisti. Cetvrto vece- FINALNO, nastupaju finalisti, Kalush i Gala Dragot( Belgijsko nf 2023) ziri odvojeno dodeljuje prve tri nagrade + najbolji bend i nagrada za zivotno delo. Televoting glasa za predstavnika na esc ( glasa za Fifi) i to je to.... Happy FiKMas :ROFLMAO:
 
Svaki put kad vidim Fifi:

Nu este disponibilă nicio descriere pentru fotografie.
 
Prvo vece : 19 dec.
1. Endzi Nasufi ( trece ucesce)
2.Erma Mici
3. Fabian Basha
4.Anduel Kovaci
5. Fifi ( rodjena u Urosevcu, muzicko usavrsavanje u Pristini , esc 2023)
6. Urban Band
7. 2farm
8. Sara Kapo
9. Rezarta Smaja ( osmo ucesce, prosle godine trece mesto)
10. Albina Kelmendi ( Rodjena u Peci, nastupa sa svojom porodicom( tata, mama, brat i sestra i Albina zajedno na sceni. Prvi put u istoriji Fik-a cela porodica nastupa)
11.Sergio Hajdini
12. Luna Causoli
13. Rovena Dilo ( pobednica Fik-a iz 90 i neke, dok Fik jos nije bio i u Esc svrhe)
 
Enxhina “Njesoj” s pretprošlog FIK-a mi je jedna od najdražih pjesama otkad pratim FiK, još uvijek je rado slušam. Volio bih da bude nešto jednako dobro od nje, na papiru me najviše zanima od ovih imena :)

 
Veceras cemo cuti zvanicno drugu izabranu pesmu za esc2023. Fifi "Stop"
 
Back
Top