al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
Ne pratim, sad sam njenu pesmu pustio i moram da kažem da sam ja stvarno očekivao flopčinu, ali ovo je lošije nego što sam mislio da će biti. Početak tu i tamo i čim krene prvi refren uzhas.
 
Evo ko zeli da poslusa ovaj ocaj od Fifi .... ali sto je likusa u sred Tirane na kraju rekla thank you 🤯
 
  • Like
Reactions: Mrm
Nakon reklama sledi Rezarta, da zada domaci zadatak, gospodjetina!
 
Hehehe tačno sam znao da meni uopšte neće biti loša.. 🤓😃
Baš mi je drugojačija, nije standardna, kombinacija žanrova i jezika mi je neuobičajena, etno deo je jako fin, tačno se čuju motivi albanske muzike sa Kosova, i sa severa Albanije, oblast Tropoje oko grada Kukeša..
I ono kad peva na engleskom moderan deo, i krene "Na, na, na" u tom pop fazonu, a završi sa vibratom karakterističnih za narodnu muziku, jako zaninljivo👍 odlično zamišljeno, jedino što se bojim da baš to nije izvedeno vrhunski, barem ne večeras..
Meni je veći problem ovde što je ona fulala vokalno na par mesta gde mislim da nije smelo, na par mesta je baš zaškripala vokalna tehnika.. 🤔
I ova koreografija je malo upitna, mada ima i dobrih elemamta kada se ona uključi, a i sam plesač, dobar.. 🤪
 
Početak tu i tamo i čim krene prvi refren uzhas.

Meni je obrnuto, mlak mi je početak, prelaz mi se ne dopada i onda naiđe refren koji izvlači pesmu koja mi je onako OK, može da se posluša. A svakako je bolje od onoga što sam očekivala. I još nešto moram da dodam, čini mi se da ovo nije pesma za live orkestar.
 
Čudna neka pjesma od Fifi, ona čudno pjeva te strofe, čudan outfit, čudna "koreografija" ako se to tako uopće može nazvati, sve mi je nešto čudno, refren bezveznjikav, jedino ovaj instrumentalčić nakon refrena zvuči kul kao
 
Videćemo kakva je kad izađu studijske verzije, ali mi je sam refren baš slabašan.
 
Last edited:
Rezarta pokidala, ali Albina bukvalno pobedjuje bye
 
Misliš na to da Albina treba da pobedi na celom FIK i ide u Liverpul?
 
Pa ja nisam ništa očekivao niti pratim ovo,ali poslušao sam sad tu Fifi . Meni se to ne čini tako lošim kako su neki doživeli.
Pa veći uspeh bi ta pesma doživela da je išla prošle godine nego Ronelina. Bar bi žiri namako više bodova.
Ništa specijalno ali ne i loše.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Prvih par sekundi u Enxhinoj pjesmu je taaaaako obecavalo, ali cim krene pjevati, blagi uzas. Sta se furaju toliko na tu Flopelu jbt
 
Back
Top