al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
Ova pesma je nekako dospela na yt pre vremena ... i prelepa je...
 
Info za sve koji planiraju da isprate fik. Iz meni potpuno nepoznatih razloga, rtsh je doneo suludu odluku da nema live streama preko sajta ili yt, već je praćenje moguće preko aplikacije na telefonu. Klani im se zove, besplatno je i super radi
 
Sad sam saznao, navodno ce biti na yt okacene studijske verzije pesama koje veceras slusamo ( a mozda i iz drugog polufinala) koliko sam shvatio bice objavljene nakon vecerasnjeg showa, sto znaci oko 23:30
 
Jao, pa ovo čudo je danas.....a šta gledati kad oni svaki put izabranu pesmu smuljaju do neprepoznatljivosti .
Šta očekujem ? SVE, samo KONTRA od prošlogodišnje pesme. Kako su se samo opekli. Ide neka balada (teška naricaljka-tugovanka ) u PuLLiver 99 %. ;)
 
Koga interesuje izgleda da ovaj yt kanal strimuje fik.
 
Pao strim.

Inace, za "narikace", naglasavam da ove godine televoting bira predstavnika
 
Zašto uošte pišete "narikače" i šta vam to znači konkretno? Ne kapiram.. Baš mi je bezveze, ali dobro...
 
Fifi razocarala.... pesma totalno bezveze... ako ovo ode na esc opet ostaju u pf
Sad sam baš zaintrigiran jer verujem da nije neka brza "shake shake"numera, te da bi se meni zapravo mogla dopasti..😆
 
Back
Top