al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
Ali KUTIJA 😭 Zamišljam Nemanju kao kutiju muslija neke trgovačke marke tipa Dobro i kao nalazi se na dnu rafa, košta 70 dinara, i kad bekne bolje da nije.
 
I obavezno te posle toga muči gorušica jer nije baš najbolji koncentrat upotrebljen. 😂
 
Pa iskreno vise se ponosim i tom rafu, nego da stojim kao izbusena i napunjena lutka u seksi sopu, za neku malo vecu cenu…e to je ta “elita” na forumu o Evroviziji..
 
Nemanja, što pre shvatiš da se mnoge konverzacije odvijaju na nivou glupljeg lakše će ti biti da sebe poštediš i izoluješ blamaže kada ne možeš da pariraš konstruktivnoj raspravi. Naprosto to je tako, kada si limitiran ne otkrivaš svoje nedostatke, to je prvi korak ka poboljšanju kognitivnog napretka.
 
Nemanja, što pre shvatiš da se mnoge konverzacije odvijaju na nivou glupljeg lakše će ti biti da sebe poštediš i izoluješ blamaže kada ne možeš da pariraš konstruktivnoj raspravi. Naprosto to je tako, kada si limitiran ne otkrivaš svoje nedostatke, to je prvi korak ka poboljšanju kognitivnog napretka.
Ne ja se samo moram prilagoditi tvojoj konverzaciji ovde, nista drugo. Nazalost tvoja licnost, karakter ne dozvoljava da bilo kakve vise kognitivne sposobnosti upotrebim. To je taj rozi barbi svet, u kojem moram uci, da bi mogao da te razumem.
 
Šta je ovo?

Zašto prisutvujem linčovanju "kutije Dobro muslija" od strane ESC fanova?

Neka me neko probudi. 😭

Da li je "kutija Dobro muslija" kriva što je "kutija Dobri muslija"?
 
Jel treba da ti aplaudiram na tim kupljenim naprednjackim diplomama? Akademska elita na forumu ESCa. 😂
 
Jel treba da ti aplaudiram na tim kupljenim naprednjackim diplomama? Akademska elita na forumu ESCa. 😂
Onda ćemo aplaudirati tebi jer svakako cirkuskim atrakcijama treba odati počast, nije lako znamo. I ne diskriminišemo, nego poštujemo ugao gledanja.
Evo ja poštujem što si cirkuzant jer ne može to svako biti.
 
Ne još! Nismo došli do zaključka, piše piše i nikako da ga ubode!
 
Šta je ovo?

Zašto prisutvujem linčovanju "kutije Dobro muslija" od strane ESC fanova?

Neka me neko probudi. 😭

Da li je "kutija Dobro muslija" kriva što je "kutija Dobri muslija"?

@Miloš @Milos-S Iskljucite @Nemanja97 vise. Iskljucite ga preklinjem vas.
U R L A M

Real Housewives GIF by Slice
 
Evo ga sad dobijam lajkove. Klasika kad ti neko održi predavanje koje ne moraš da platiš, nego ti se šlihta za još. 😆
 
Vidiš, Bebi, šta ti je život! Do juče lobanja, sad lajkovi i forumska zvezda!
 
Bio sam zvezda svoga doba neka to rade mladi 🤣 sad mogu samo da podržim mlade naraštaje u trenucima ugroženosti kao sada.
 
Back
Top