al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
Baš, ni ja ne shvaćam, Nemanja je klasični attention whore i što mu više pažnje dajete to će on više trolat, pa neka i trola kad ga hranite xD
 
Zašto se uopće pecate i uvlačite u bespotrebne diskusije s ljudima kojima je svrha samo da crpe vašu vlastitu energiju i prenose vam svoju negativnu? Ignorirajte.
Ne crpi mi, ovo mi je kao sparing neki.
 
Baš, ni ja ne shvaćam, Nemanja je klasični attention whore i što mu više pažnje dajete to će on više trolat, pa neka i trola kad ga hranite xD
Jel ja sad kao ona lignja, treba da dramim i cmizdrim za ovo “Whore”? Uzbuna, ugasite ga, uzbuna…😂😂😂 sta sve ovde covek moze da vidi, Kukale vam majke
 
Zašto se uopće pecate i uvlačite u bespotrebne diskusije s ljudima kojima je svrha samo da crpe vašu vlastitu energiju i prenose vam svoju negativnu? Ignorirajte.
Baš, ni ja ne shvaćam, Nemanja je klasični attention whore i što mu više pažnje dajete to će on više trolat, pa neka i trola kad ga hranite xD
 
Albina ,Suus

Code:
 [https://m.youtube.com/watch?v=XGZk67dzOJs&feature=share#bottom-sheetCODE]
 
Labi, ti mi zvučiš kao dobar čovek moram da ti kažem.
 
vesna-rivas-saska-karan.gif

Ova tema..
 
izgleda da Albinu qemo videti opet u sledecem esc a.
Ona je otkrila da je dobila ponude od neke zemlje da ih predstavlja .Kaze da je u pregovorima sa svedskom.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Back
Top