al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
Albina Ronelji:

lepa-lukic-naslednica.gif


Zemlja prslih lujki jbt
 
Ali Švedi zvali nju da ih predstavlja na domaćem terenu. Delulizam na maksimumu
 
:love:
 

Attachments

  • 230505_Sarah-Louise-Bennett_EBU_1366.jpg
    230505_Sarah-Louise-Bennett_EBU_1366.jpg
    79.6 KB · Views: 19
Evo kako sam ja prognozirao 10.03.2023. godine da će biti za 🇦🇱 u drugom polufinalu:

Belgija - 5
Danska - 4
Grčka - 10
Austrija - 8
Slovenija - 10

To je 37 poena, i od ostalih penegde 1, 2 poen, eto neka bude i malo više od 41, neka bude između 41 i 45

Kako je bilo u drugom polufinalu za 🇦🇱:

12 points - Rest of the World, Slovenia
10 points - Greece
8 points - Belgium, Romania
7 points - Armenia
6 points - Austria
5 points - United Kingdom
4 points - Poland
3 points - Australia, Denmark
2 points - Iceland, Spain, Cyprus

Ukupno: 83 poena

Zemlje koje sam ja naveo da će glasati Albaniju, sam solidno potrefio poene..
 
Last edited by a moderator:
Ne znam da li ste do sada shvatali koliko Evrovizija može zapravo da bude korisna, poučna, ali posle ovoga ćete zasigurno to shvatit:


Divna naša Sida, ona nas savetuje, podučava.. 😌😍💞

Esc je i inspiracija da ljudi uce i jezik,kulturu...drugih.Za Milenu iz Beograda Olta Boka i njena pesma "zemrën e lam peng",je bila inspiracija da ona uci i studira albanski jezik.Ona sada radi u mnoge projekte gde pomaze albabskim i srbskim zenama,i daje predavanja na albanskom srbskim ucenicima u Beogradu.
Svaka cast za ovu divnu i pametnu devojku.

 
Negde 2014. smo drugarica i ja pijani odlučili da šaljemo poruke na instagramu ESC zvezdama i Olta Boka je jedina odgovorila!!! (poslala srce)
 
Ma svaka joj čast.. 👍
izgleda da imam problema da postavim linkove od youtube ovde ali ipak mozda ste otvorili link Milena na pocetku intrvjua istice da je bila zaljublena na tu pesmu, i to je bio razlog da studira albanski jezik
 
  • Like
Reactions: Mrm
Esc je i inspiracija da ljudi uce i jezik,kulturu...drugih.Za Milenu iz Beograda Olta Boka i njena pesma "zemrën e lam peng",je bila inspiracija da ona uci i studira albanski jezik.Ona sada radi u mnoge projekte gde pomaze albabskim i srbskim zenama,i daje predavanja na albanskom srbskim ucenicima u Beogradu.
Svaka cast za ovu divnu i pametnu devojku.

Meni je ta pesma prelepa i dan danas je rado slušam. Inače od albanskoh pesama baš volim još i Suus i All About You. Dobra je i premijerna Image Of You
 
Back
Top