al Albanija 2023: Albina & Familja Kelmendi - Duje

Albanija
izgleda da Albinu qemo videti opet u sledecem esc a.
Ona je otkrila da je dobila ponude od neke zemlje da ih predstavlja .Kaze da je u pregovorima sa svedskom.
kakva sad Švedska kad ona ima Melfest?

Možda da se prijavi na Melfest, to je druga priča. Mada sumnjam da oni koji nisu švedski državljani mogu kao izvođači da se prijave.
 
Nemanja, što pre shvatiš da se mnoge konverzacije odvijaju na nivou glupljeg lakše će ti biti da sebe poštediš i izoluješ blamaže kada ne možeš da pariraš konstruktivnoj raspravi. Naprosto to je tako, kada si limitiran ne otkrivaš svoje nedostatke, to je prvi korak ka poboljšanju kognitivnog napretka.
brain-big-brain.gif

Bebi objasnio
 
Ne može više terapija za džabe, makar paket da se sredi za to.
 
kakva sad Švedska kad ona ima Melfest?

Možda da se prijavi na Melfest, to je druga priča. Mada sumnjam da oni koji nisu švedski državljani mogu kao izvođači da se prijave.
Ja sam tu vest procitao danas na jednom sajtu,koliko je tacan nexnam.evo jedan citat preveden iz google translrjta

"Ne znam da li da to još kažem ili ne, ali Švedska mi je ponudila da budem njihov predstavnik sledeće godine, mi smo u pregovorima"

https://www.google.com/url?sa=t&sou...IQFnoECA4QAQ&usg=AOvVaw3W81Vz0HnOPQ8PkaibEa1x
 
Živi ova tema, na svaki moguć način, ali ŽIVI.... obožavam.. 😍
 
Familja Kelmendi bacila optuzbe na racun RTSh i institucije Albanije,za koje kazu da su imali nula podrsku.Rtsh nije zelela da Albina predstavlja na esc,a institucije nisu im dale albanske pasose.Familja Krlmendi kaze da izgubili puno vremena i enegiju trceci po vizama u ambasadama da ucestvuju u koncertima sirom Evrope,mada u nekima nisu mogli ucestvovati,u Barcelonu, Madrid....
 
Slažem se u potpunosti sa RTSH, bolje da vas je Elsa Lila predstavljala
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Tako je, ako su im dali da se takmiče i odabrali ih, onda su trebali i da ih "ispoštuju"..
 
Tako je, ako su im dali da se takmiče i odabrali ih, onda su trebali i da ih "ispoštuju"..
Normalno, bilo kako bila pesma,ona je izabrana kao pobednik po kriteriuma koje je postavljala sam Rtsh
 
Šalu na stranu, naravno da je trebalo da imaju maksimalnu podršku i pomoć od matične kuće, ako su već dobili tu priliku da učestvuju i predstavljaju ih.

Ali i dalje sam pri tome da je Elsa Lila daleko bolja opcija bila, i ne čudi me nelagoda i nezadovoljstvo kod nekih što nije dobila priliku, ali bez obzira na to, ono što sam napisao iznad ipak stoji
 
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Albanian_nationality_law

Izgleda da za državljanstvo treba rođenje u Albaniji ili barem jedan roditelj državljanin ili barem 5 godina boravka...

Po ovome izgleda da nema nikakva posebna povlastica za Albance s Kosova 😳

Jedino su mogli da im daju počasno državljanstvo...
Ali za to treba fešta sa predsednikom ili premijerom, ima tu puno politike...
 
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Albanian_nationality_law

Izgleda da za državljanstvo treba rođenje u Albaniji ili barem jedan roditelj državljanin ili barem 5 godina boravka...

Po ovome izgleda da nema nikakva posebna povlastica za Albance s Kosova 😳

Jedino su mogli da im daju počasno državljanstvo...
Ali za to treba fešta sa predsednikom ili premijerom, ima tu puno politike...
Da zakon o dobijanjem drzavljansktvo tako kaze ali moze dobiti i dekretom presednika ili premiera,kao sto pre nekoliko meseca dobila Dua Lipa.Familja kelmendi rekla da je dobila obecanja odma posle pobede na Fik da ce dobiti albanske pasose,ali tek razumeli da to nece se desiti dve nedelje prije esc ea.,onda odma su jurili po ambasadama po vizama sraznim dokumentima
 
Back
Top