at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Volim pjesmu, ali kakvo je ovo preseravanje lol
Stvaranje hita na silu, smehoteka
 
Volim pjesmu, ali kakvo je ovo preseravanje lol
Stvaranje hita na silu, smehoteka
Pa to su pokušavali još od prvog dana, a pesmu sigurno gura i švedski autorski lobi.

Zemlja koja ubedljivo najviše fejkira zadnjih godina, jedva čekam kad krenu opet "slučajno" da leakuju pesmu po tviteru.
 
Moje mišljenje jeste da definitivno iza ove kampanje stoji neki jači lobi koji je platio influenserima da ovo podrže, prvenstveno onom irskom tiktokeru, tako da ne bih baš diskutovao o tome zašto se baš ta pjesma izabrala jer je iz lobija. Njen muž moguće da iza toga stoji ili autori. Meni se pjesma generalno dopada, ali mislim da je pjesma previše evrovizijski ukalupljena što tu pjesmu odvlači od toga da bude hit van evrovizijskog balona. Pjesma koja realnu šansu ima da ode viralno u svijetu i da je neki tamo Azijac pjeva je Zari, ali nemam ništa protiv da se pokuša.
 
ja cu je slusati ili pustiti na ripit i raditi nesto drugo po kuci... meni je ona gilti pležr ovog izdanja
 
Ja možda poslušam 2x čisto da podržim inicijativu. Ne bi to bio ni prvi ni poslednji hit koji je napumpala neka mašinerija. Iza 99% današnjih hitova stoje jake izdavačke kuće, a to organski se desi jednom u deceniji otprilike.
 
skoro nista danas nije organski... prave i pevacice s namerom i ciljem a ne hit pesmu... ja cu podrzati
 
Normalno da će nešto postati hit kad ispiru mozak s čim god im padne na pamet.
 
Znaće se koliko su joj se podigli strimovi na Spotify-u i da li je tamo i na drugim platformama ušla u Viral.
 
Back
Top