be Belgija 2023: Gustaph - Because of You

Slažem se. Jedino mi je plesačica višak, mada ni ne smeta preterano.
 
Meni je ovo bilo dobro još kad je i pjesma tek bila izabrana, svidjelo mi se na prvu, ali šta ja znam, nemam neki osjećaj da će baš sad pokidat u finalu, no bilo bi mi fora da uđe u top15 recimo
 
Ovo ja tvrdim jos od januara, i kod TVT-a 100nak poena i eto Top 10
Oh kakav obrt da baš ti braniš/ističeš ovaj entry, pošto se dobro sećam da su ti poslednje poruke pred nedavni ban bile prilično homofobične. 🤡
 
Oh kakav obrt da baš ti braniš/ističeš ovaj entry, pošto se dobro sećam da su ti poslednje poruke pred nedavni ban bile prilično homofobične. 🤡
Kakve veze ima homo i heterofobizam sa belgijskom pesmom?????


Mucni malo glavnom pre nego sto progovoris!!
 
Kakve veze ima homo i heterofobizam sa belgijskom pesmom?????


Mucni malo glavnom pre nego sto progovoris!!

Mućni ti, ili bar pročitaj šta je lik govorio o sebi i pesmi.
 
Beglium_Top10_1000_5600.jpg

Mućni ti, ili bar pročitaj šta je lik govorio o sebi i pesmi.
Bas me briga za homofobizam, to sto si ti uvrteo u glavi to je tvoj problem.


Pesma kida, nastup kida, vokal KIDA!!!! Najjaci je bio veceras, tako da zabavljaj se ti sa gejevima do sutra a ja u finale hocu bre da slusam MUZIKU
 
Eeeee jadan ti kad je tebi najvaznije na Evroviziji ko je gej a ko nije....

Umesto da slusas muziku i opustis se tebi je najbitnije sta je izjavio neko za LGBT populaciju...

Zanimljivi kriterijumi nema sta
 
Eeeee jadan ti kad je tebi najvaznije na Evroviziji ko je gej a ko nije....

Umesto da slusas muziku i opustis se tebi je najbitnije sta je izjavio neko za LGBT populaciju...

Zanimljivi kriterijumi nema sta
Vodi me na igranku na na na na igranku ku ku ku igranku
 
Gustav je bio super zabavan i finale je apsolutno zasluženo. Tamo ne verujem da će visoko
 
Ne znam da li je neko primetio koliko je publika bila u delirijumu od oduševljenja kada su proglasili Belgiju za finale. Možda Gustav bude shock top 10 u finalu
 
Back
Top