be Belgija 2023: Gustaph - Because of You

Ma kako su vam dede ljudi od 35 do 45 godina? Ajde i da se kaže za one preko 60...
Gustav je deda i to je prosto tako 😂 taman da ima i 25 godina a kamoli 45 koliko zapravo ima 😂
 
Valjda ima 42. Na osnovu čega je deda? Po šeširu koji nose i mlađi od 30? Po energiji se ne bi reklo takođe. A tek Mons, deda od 36 godina, baš.
 
Ima tu neku western european grandpa energiju... plus užasno iritantan pa je verovatno i zbog toga. Nema to veze sa godinama.
 
U kom smislu? Ako gledaš u bukvalnom smislu, da dobiju unuče u 40-im, naravno da ima toga, mada značajno manje nego pre koju deceniju kada su se venčavali sa 20-ak. Šta onda sa Monsom, on je prilično drugačiji, a i mlađi, šta njega svrstava u "dede"?
 
Ima mnogo ljudi koji imaji preko 40 godina a izgledaju mladoliko bez ikakvih plasticnih operacija.

Sve vreme dok slusam Gustavovu pesmu, konstantno mi je u glavi Livin Joy - Dreamer. Sto rece @Mrm, ne cudi zasto je publika dosta dobro reagovala, jer ne samo da podseca pesma na Dreamer, nego je Dreamer cak bila i broj 1 na UK listi.
 
Pa Mons NE IZGLEDA kao deda, a imaš ljude koji izgledaju kao dede i mlađi su od Monsa haha
 
Pa za Monsa pitah, jer ste vikali ajde mrš deda, pa rekoh je l' to od milošte :D
 
U kom smislu? Ako gledaš u bukvalnom smislu, da dobiju unuče u 40-im, naravno da ima toga, mada značajno manje nego pre koju deceniju kada su se venčavali sa 20-ak. Šta onda sa Monsom, on je prilično drugačiji, a i mlađi, šta njega svrstava u "dede"?
Ja ne znam da li si ti nekad cuo za sprdnju?
Eto ja sam blizu 30, znaci samo sto nisam postao dekica ksksk
 
Svakakve glupe fore prihvatate.
 
Pesma i nastup su ok, ali malo outdated, jako Boy George energy😄
 
Back
Top