be Belgija 2023: Gustaph - Because of You

Ja ne znam kako ćeš ti preživjeti kad budu prošli i G*staph i Al*ka u finale, još i nastupaju jedan za drugim 😬
 
Ono najgore (njihove pobjede na NF-u) ipak sam prošla ☝️ Gore ne može
 
Proci ce ovo, nije losa pesma samo sto brzo dosadi jer nije nista inovativno.
 
Nama mozda dosadila, ali za one koji ce prvi put cuti moze da bude zanimljivo i nekako sam siguran u njegov prolazak, s obzirom da ce neki kiksirati. Meni je jako diskutabilan njegov stajling. Licno mi se ne dopada i kvari mi utisak. A bas mi se dopadaju ove prateci i plesacica. Pesma koja kod mene suvereno drzi 15. mesto. Niti moze mesto vise, niti mesto nize. Tacno na granici onoga sto mi se dopada i ono sto mi je ok.
 
Pesma mi nije ni blizu top 10 ali ovako mi je sasvim ok i moze da se slusa i van ESC konteksta. Sacekacu da vidim kako ce sve to izgledati u polufinalu ali mislim da ima dobre sanse za prolazak i da bi mogao da se svidi "obicnim gledaocima".
 
o5BhRqz.jpg


Gustaph se slikao za magazin Billie koji je tražio da se obuče u kostime pet iskonskih evrovizijskih izvođača, a on je odabrao Maneskin, Danu International, Verku Serdučku, Youddiph i Abbu.​

Y0dx3x5.jpg


ZDLDMfz.jpg


FfXNM1F.jpg


xOuadsm.jpg


bjXV759.jpg
 
Ovo ide u Top 10, ulazak u finale se ne dovodi u pitanje:

Screenshot_2023-05-08-07-53-58-995_co.codemind.meridianbet.rs.jpgScreenshot_2023-05-08-07-53-37-748_co.codemind.meridianbet.rs.jpg

Screenshot_2023-05-08-08-00-56-573_co.codemind.meridianbet.rs.jpg
 
Koliko ovaj lik super izgleda bez onih glupih šešira
 

Nemojte posle da se cudite ako ovaj car stvarno pobedi, i da ne bude da vam nisam rekao!
 
E, super sto neko pomerio ovaj post u ovu temu
 
Ja ne znam kako ćeš ti preživjeti kad budu prošli i G*staph i Al*ka u finale, još i nastupaju jedan za drugim 😬
Ovo kao da si meni rekao.

Veceras SVIM SRCEM NAVIJAM za Estoniju!!! A za Belgiju da pobedi u SFu!
 
Ma ovo ne može da pobedi ni na karaoke takmičenju slobodnih parti manijaka.
 
Back
Top