Beogradsko proleće

Pa što da ne? Nekad je bilo i više festivala koje su ljudi rado posećivali. U suštini cene su tu negde pa i jeftinije od prosečnog koncerta.
 
Da, ali tada su ti festivali bili medju glavnim muzickim dogadjajima godine. Uradi danas anketu koliko ljudi u Srbiji zna da Beogradsko prolece opet postoji, siguran sam manje od 1%.
 
Slazem se. Mali broj ljudi zna za taj festival. Stariji ne znaju jer se ne reklamira na TV-u. Moja mama voli te festivale, a kada sam joj spomenuo da ce uskoro Beogradsko prolece, ona se iznenadila i rekla da nigde nije videla da se reklamira ili prica o tome. Ona nema te telefone i razne tehnike i prati desavanja na TV-u. A takvih kao sto je ona sigurno ih ima mnogo vise. A za mladje svakako to nije primamljivo.
Ja bih isao, ali tesko da se mogu organizovati zbog raznih stvari.
 
Prenos "Beogradskog proleća" je večeras od 21:15 na Prvoj. Bojana Stamenov biće gošća u revijalnom delu.
 
Otpevaće svoje velike hitove 🤣
Sa Beogradskog proleca? 😁

Ocekujem da ce biti fin repertoar, ali cu pogledati u snimku. Uspecu da poslusam nekoliko pesama u prenosu, a ostatak ujutru. Svakako mi je najvise privuklo paznju duet Bora Djordjevic i Lado Leskovar.
 
Pjevaće pjesme Lole Novakovič,Nade Knežević i Bisere Veletanlić vjerovatno.
 
Zar u Srbiji nema glumaca koji bi vodili Beogradsko proleće?
 
Franjo Lasic voditelj. Kao i Marija Bergam.

Lepo mi izgleda scena. Muzicari iza nekog stakla.
 
Odlican je bio Danijel Alibabic. Uglavnom mi se ne dopada kako peva, ali sad je bio odlican. Svidela mi se i interpretacija.

Dule Lusin sa nesto brzim latinom ritmom je takodje bio dobar.
 
Musko, zensko, musko, zensko... za sada je takav raspored.
 
Ipak mi je ova sa PZE bolja. Ova mi je samo lepuskasta i fino za poslusati.
 
Back
Top