Budućnost FSC-a (ANKETA)

Od kog izdanja treba da počne novi FSC?

  • 1. Treba da počne od broja 1

    Votes: 10 38.5%
  • 2. Treba nastaviti tamo gde smo stali na starom forumu, tj. početi od broja 223

    Votes: 16 61.5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Može Specijal. Taman kao priprema za početak regularne sezone.
 
Sad sa ovim novim nikovima ne mogu da pohvatam koje ko. Vracajte se na stare. Hahaha
Znaci na poslednja dva izdanja od mene si u finalu si dobio 12p i 10p. A ja od tebe dve lepe nule. (y)
Ja sam kontao da novi forum zaslužuje i novo ime ;)

Šta ćeš tako se zalomilo, inače još uvek ponekad poslušam ovu tvoju pesmu, prvo mi se nije svidela a posle me je osvojila :giggle:
 
Da, jos jedna nula. Hahah Drago mi je cuti kada se nekome dopadne sto posaljem. (y)
Iskreno, ovako nesto retko kad slusam, ali kada sam slucajno naleteo na ovo (trazeci za tu temu), bas mi se svidela muzika, njegov glas i ne, ali ubrzo mi je postala bas bas dobra. Ujedno sam hteo poslati nesto sto je drugacije od onog sto inace slusam i odlucio se za ovu pesmu, a i ujedno da i drugi cuju ovu pesmu, mozda im se dopadne, pa da nastave da prate njihov rad.
Sto i mislim da je jedna lepsa strana FSC-a (naravno i pobeda ili dobar plasman su bitni i lepo).
 
A šta radimo mi novi forumaši ako pobedi opcija 2? Kako da znam da li ću ponoviti nečiju pesmu od nekada, hoće biti neki spisak već ispucanih u tom slučaju?
I da li se pesme biraju po državama kao, ili je to potpuno nebitno, mogu da stavim šta god od koga god odakle god ako mi se sviđa i želim kao da se takmičim s tim?
 
Ima javni spisak pesama koje mozes proveriti u svakom trenutku. Bice postavljen.
A ne mozes slati bilo sta, nego ta pesma mora da odgovara na zadatu temu i odredjenim uslovima koje postavi organizator.
 
A da da, preleteh preko toga za zadatu temu uvodnom postu, jasnije mi je sad, zahvaljujem :)
 
Nista. Kao sto rekoh, bice sve jasnije kad se krene. Brzo se udje u stos. Bar je meni tako bilo.
Samo sto bih taj moj prvi FSC da zaboravim. Bio sam ubedljivo poslednji. :(
Tako da nemoj da budes kao ja.
 
Prvi FSC entriji se u vodu bacaju! 😅
Ali potrudiću se valjda, zavisi šta bude neka tema i koliko u okviru nje budem "jak" :oops:
Svakako sve zvuči zabavno i već se osećam zainteresovano 😁
 
Omg, želim da se igraaaam! Prekreativno i prezabavno. Kombinacija Met gale i Evrovizije, preeeeedobro. Da li konačno možemo da imamo zvezdice (⭐) umesto poena, poeni smaraju. Kao kad dobiješ 12 zvezdica osećaš se fensi i posebno, a poeni su kao whatever. Ok, nvm, byee, see u! 🥰
 
Ja moram odmah da se izvinim, iako se radujem FSC-u, mojih pesama ovog puta najverovatnije nece biti.

ESC je gotov, sad mora pun gas i maksimalan fokus... na ono na sta se inace fokusiram i ne smem da dozvolim da mi stvari sa strane previse odvlace paznju.

Kompletnu zabavu sam sveo na minimum minimuma inace i tako ce biti do daljnjeg. To je cena koja mora da se plati kad se ide putem kojim ja idem ako je neko ozbiljan i misli da izgura svoje zamisli do kraja a ja svoje planiram da izguram do kraja svakako.

Naravno, to ne znaci da necu pratiti sta se desava i uskakati kao "policajac" ako bude potrebe za nekom intervencijom :p Ali mozemo nadgledati sve i bez aktivnog ucesca.

U svakom slucaju, ima neke simbolike.....kad sam se vratio na FSC, moj prvi entry je bio Norupo a poslednji Blaue Stunde od Fauna na ovom sudbonosnom tetsujinovom izdanju. Isti zanr, s tim sto jedna pesma nije videla finale a druga jeste.....i bas me zanimalo kako ce Faun proci u finalu ali nazalost nikada necemo saznati.

Nadam se da je bar neki moj entry ostao na necijoj playlisti a u buducnosti....ko zna, mozda bude jos pesama od mene (svakako ih imam na repertoaru), no kako rekoh, shodno okolnostima za sada, FSC od mene samo u pasivnoj ulozi.
 
Može specijal, što se mene tiče.
Baš sam gledala i spisak da se podsetim šta sam uopšte slala, pošto sam zapamtila bukvalno samo za poslednji, tokom koga je i forum nestao.
 
Back
Top