Budućnost FSC-a (ANKETA)

Od kog izdanja treba da počne novi FSC?

  • 1. Treba da počne od broja 1

    Votes: 10 38.5%
  • 2. Treba nastaviti tamo gde smo stali na starom forumu, tj. početi od broja 223

    Votes: 16 61.5%

  • Total voters
    26
  • Poll closed .
Neće ni mene biti, bar sad na početku. Mnogo toga mi se dešava u životu (na sreću lepog) pa ne mogu da stignem sve.
 
Od kada kreće prijava za učešće? Verovatno će se sve objaviti. Jasno mi je pola/pola ali shvatiću vremenom kako funkcioniše. Ispitni rok kreće ali ovo mi deluje baš zabavno..
 
Nisam znao da ne mogu drugi da otvaraju teme i u ovom delu foruma
 
Na prosloj 9. Reviji pobednika, pobednik je bio mirCo sa Lady Gagom (sa lepom prednoscu), ali je bio dsq jer nije glasao. Tako da je pobedio Stole sa Dotan - Numb.
 
Ivana mi rece da misli da je prosli bio 10. fsc specijal da li se neko seca sta je od ova dva tacno :D
 
Kod mene pise da je prosli bio 9. specijal kao i sveukupni od pocetka do tada i nazvan je 10'.

9. FSC super SPECIJAL 2019 & 10's REVIJA POBEDNIKA 2019.

A bilo je i FSC 10's KUP.
 
Pa, kada sam sacuvao to sto je postavljeno u excel-u. Da se podsetim kako je bilo.
 
Zajebala se malkice. :D
Ali da dopunim da je mirCo pobedio na Drugoj šansi (pošto gledam baš tabele), Stole je pobedio sa Numb potpuno legitimno na Reviji pobednika, a dvostruku pobedu mu je donela Malu sa "Ciudad de papel" (usled pomenute mirCove diskvalifikacije).
 
Steta sto je ceo specijal nestao zajedno sa prethodnim Forumom.:(
 
@Leo Cezar Trebalo bi da sada možeš da otvoriš temu.
 
Back
Top