Dečja Pesma Evrovizije 2023

Makedonija se vratila na vecito 12. mesto xd

Hvala Poljskom ziriju na 10 poena.
 
Bilo bi mi draže da je Španija pobedila iskreno, ali ajde. Nek organizuju oni svake godine da ne muče druge zemlje 🥱 Estonija prenisko, Albanija previsoko za moj ukus.
 
Bar su mogli da ukinu glasanje za sopstvenu zemlju, pa logično da će brdo glasova stići iz zemlje koja je prošle godine pobedila i koja organizuje.

Pa dobro, imali su istu situaciju i 2021. sa po meni Enzovom boljom pesmom, ali je u isto vreme imao i nesreću da se pojavi u godini prilično očiglednog pobednika.

Pobednica, što se mene tiče..

 
Last edited:
Ocekivano, nije da mi je krivo posto sam i glasao za Francusku
 
Iskreno poslije rezultata žirija mislio sam da će Španija da pobijedi jer Francuska i nije imala toliko veliku prednost. U svakom slučaju glupost od takmičenja na koje zemlje ne bi trebale bacati pare. 🥰
 
Ne razumem sta ste toliko obsednuti sa rezultatima kao glavni fokus festivala za decu.
 
Mislim da je i RTS u fazonu "dobro je što smo se povukli"
 
Bar ne moraju da se prijavljuju poslednji ali su direktno u finalu kao domaćini*


*nije kao da ih ima dovoljno za pf
 
Ne razumem sta ste toliko obsednuti sa rezultatima kao glavni fokus festivala za decu.
Ja sam prestao gledati JESC još od prije 4 godine jer mi nije interesantno, ove godine sam pratio jer je predevrovizijska sezona bila smarača 😂
 
Back
Top