Dečja Pesma Evrovizije 2023

Dogodine teško da će biti u Francuskoj JESC.
Tesko da ce francuska biti jel imaju OI a pukli su francuzi sa para za JESC . tako voleo bi Spanija da bude da se njima malo vratim da i oni pokazu kako se pravi jednom muzicko takmicenje .
 
🇮🇹 Simone Grande will represent Italy 🇮🇹 at JESC 2024, he just won the voice kids in Italy.
 
Ako mama Olja aminuje, to je to. :ROFLMAO: Ali ne verujem, interesovanje je slabo, rezultati su nam slabi i definitivno smo ostali zaglavljeni u 2008. što se tiče nekog kvaliteta pesama i produkcije.
 
Moljakaju koga stignu, jer se interesovanje za ovo polako gasi. Još 2023 su pregovarali sa Skandinavijom ali ništa od toga..
 
Ma nije ovo prvi put da pada interesovanje. Od 2008 do 2013 je broj učesnika pao na 12 lol pa su 2014 uspeli da naprave revitalizaciju takmičenja i malo ga pokrenu opet. Ne sumnjam da će se nešto prelomiti pa će zaživeti opet.
 
Najveci problem mi je trenutno sistem glasanja koji je glup .
 
Meni je ovo izdanje JESC-a bilo najslabije otkako pratim to takmičenje, evo nekih mjesec i po je prošlo a ja se već uveliko nijedne pjesme više ne sjećam, pobjedničke ponajmanje...

Svaka čast Francuzima na odličnom show-u, sve je bilo na svom mjestu k'o i uvijek kod njih ali generalni utisak je meh, pamtim da sam navijao za Holanđane (koji su spušili na kraju ako se ne varam) i Makedonku koju je ukanalilo nepostojanje scenskog izričaja kao i odsustvo drugih ex-yu zemalja.

Francuz što je pobijedio prethodne godine mi je ostao u glavi kao i pjesma iako su mi išli na nerve ali svakako je izazvao neku reakciju i bio upamćen samom pojavom dok sam novu pobjednicu (ujedno i njenu kompoziciju) zaboravio čim se završio live stream, najnebitniji pobjednik za unazad xy godina!

Što se tiče našeg potencijalnog povratka - nikad, pa možda ni tad, jednostavno kad ne ide onda ne ide! (y)
 
Back
Top