ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

Sve su zaslužili da im se kaže(Evroviziji) posle finala, ali ovo je i za najokorelijeg optužioca previše
 
Ako su ovako namestali pa to je stvarno bilo providno.. Znam da svi mogu da glasaju kako hoce, ali ovo je stvarno previse.. Mada ni mi nismo nista bolji 12 za Azere u finalu, ma sigurno je bilo zbog pesme :D Isto tako i braca Grci, znaju i oni kuda prolazi Azerbejdzanski gasovod i sa kim trebaju biti dobri :D
 
Pa da ali nisu svi ovako providni.

Tipa nasa razmena bodova sa UK. Znao sam da ce nesto biti cim je ovaj dosao u Srbiju.

Sa Albancima smo zakazali ove godine, obično razmenimo po bod a verovatno to vazi samo kad su obe zemlje u finalu lol

U sustini to se znalo cim se ziri vratio da ce se tu muljati i mulja se.
 
Jedno od rešenja bi moglo da bude i da svi članovi žirija budu na jednom mestu, u Ženevi ili Nemačkoj gde se broje glasovi, na primer. Svakako je jeftinije nego da se peru posle ovakvih muljanja.

Osim toga, mogli bi i da povećaju broj članova žirija, idealno na 10, čime se koliko toliko ide u prevenciju bilo kakvih dogovora.

I treće, možda ne bi bilo loše razdvojiti ih sve tokom glasanja i zabraniti upotrebu bilo kakvih uređaja dok traje program.
 
Jedno od rešenja bi moglo da bude i da svi članovi žirija budu na jednom mestu, u Ženevi ili Nemačkoj gde se broje glasovi, na primer. Svakako je jeftinije nego da se peru posle ovakvih muljanja.

Osim toga, mogli bi i da povećaju broj članova žirija, idealno na 10, čime se koliko toliko ide u prevenciju bilo kakvih dogovora.

I treće, možda ne bi bilo loše razdvojiti ih sve tokom glasanja i zabraniti upotrebu bilo kakvih uređaja dok traje program.
Ovo trece je nešto sto sam i ja predložio i nešto što
mi se čini kao najbolje i najjednostavnije rešenje. I naravno, da nijedan član ne sme da sazna ko je sve još u žiriju.
 
Back
Top