ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Zanimljivo mi je sto je Jermenija #2. Svakako mislim da lagano prolazi, a i malo je taj dead spot previse izmitomanisan. Normalno da ce procenat kvalifikacija sa pozicije 2 biti los ako tu masovno stavljaju autsajdere.
 
U 7. stoljeću stigli na područje današnje Hrvatske - dobili broj 7 u pf. Slučajnost?!?! NE BIH REKLA!!
A Srbiji tri puta po naski je xD

Btw, ja ne bih iskljucio i potencijalni neprolazak. Meni pesma vremenom postaje sve losija, na trenutak sam krenuo da je dozivljavam i onda mi presela.
 
Kukate kako se ove godine vec zna pobednik, samo zvanicno da se zavrsi takmicenje i da trofej Loren, a prosle godine je 100 puta bilo predvidljivije ko ce pobediti…ove godine i da pobedi Loreen bilo bi zasluzno, za razliku od onog Černobilja prosle godine.
 
I treba Loreen da pobedi, dosta je da postoji samo jedan dvostruki pobednik iz proslog veka. (Petar likes this post)
 
Kukate kako se ove godine vec zna pobednik, samo zvanicno da se zavrsi takmicenje i da trofej Loren, a prosle godine je 100 puta bilo predvidljivije ko ce pobediti…ove godine i da pobedi Loreen bilo bi zasluzno, za razliku od onog Černobilja prosle godine.
Uopšte se ne zna pobednik. Ja lično mislim da Lorin nema šanse da pobedi jer neće biti vrv ni u top 3 kod publike a kod žirija verovatno neko 2. ili 3. mesto. Finska uzima lagano, to govorim od početka 🤷🏼
 
Btw, ja ne bih iskljucio i potencijalni neprolazak. Meni pesma vremenom postaje sve losija, na trenutak sam krenuo da je dozivljavam i onda mi presela.
Ma o kome Vi, o SRB ili HR PITAM????
 
Kipar ako bude imao srece sa zrebom u finalu plus neki efektan nastup sto kaze Petar top 10
 
Back
Top