ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Hahahaha 😂

Da se forumska svita ne uvredi, al zaista nemam osecaj da je Luka nesto wow i da je stvar koja kida za top 5. Za top 5 treba imati pesmu ipak, od njegove pesme jedino sto je catchy je “samo mi se spava” kroz sapat.
 
Neke pesme još nisam čuo, ovako u rekapitulaciji za moj ukus baš loša godina. Finska uzima prvo polufinale, nije nam loš redni broj; mislim da će i Hr lagano proći.
 
Ovde i dalje se raspravlja i Srbofobiji i Kroatofobiji, mislio sam da je to ostalo zapisano samo u mom diplomskom xD
 
Hahahaha 😂

Da se forumska svita ne uvredi, al zaista nemam osecaj da je Luka nesto wow i da je stvar koja kida za top 5. Za top 5 treba imati pesmu ipak, od njegove pesme jedino sto je catchy je “samo mi se spava” kroz sapat.
Svega previse sa neba palo je, na tvoja mala ledja…razumem skroz ♥️
 
Ja bih u prvom polufinalu stavio Portugaliju da otvori a nas na 6. ili 7. poziciju al dobro...
 
Za kuvanu nogu Bogicevicku se isto pricalo nema sanse tu je dijaspora nasa da je pogura.
Ne znam, to mi je neki licni osecanje povodom pesme, meni licno toliko boljih pesama ima ove godine od nase.
 
Ma nije se pričalo za nju tako uopste.

Ima I meni boljih pesama od Loreen pa mi je jasno da je pobednik vec odredjen
Svedocili smo kolektivnoj amneziji u izjavama nebrojano puta.
 
Ako Hrvatska ne bude iskoristila ovako dobru poziciju da se istakne nastupom i da pokupi glasove publike onda je stvarno obrala bostan na Evroviziji za sva vremena.
 
Sada,nakon što smo dobili redosled nastupanja,i više je nego jasno da se sa Maltom,Azerbejdžanom,San Marinom i Rumunijom pozdravljamo već nakon polufinala.Loreen dobila isti broj 11 kao i 2012,samo ovoga puta u prvom polufinalu umesto u drugom.Isto tako,mi ćemo drugu godinu zaredom nastupiti pod rednim brojem 3,i takođe ovoga puta u prvom polufinalu umesto u drugom.
 
Back
Top