ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Ja sam prvo mislio da će top 5 na televotingu ali ipak sad mislim 'samo' top 10, jer su i Finska i Švedska prejake, Ukrajina će opet dobiti jak televoting, ne(eeeee)što(ooooo) mi govori da će Moldavija da prođe odlično jer Evropa voli takve pjesme, i još neko tipa Austrija/Norveška da se ugura u top 5. Kod publike u finalu u top 10 isto apsolutno još vidim Italiju koju mnogi ignorišu iz čudnog razloga, a prošetaće se do top 10 kao što i zaslužuje
Meni Hrvatska od pocetka deluje kao ona zemlja koja ima u finalu 15 poena od zirija I ona bude kroejsa from d pablik ju resivd 250 poena.

Meni je Austrija flop u najavi, overrated kao San Marino 2021.
 
Marco Mengoni sa scenskom energijom kao kip slobode moze samo da se umiljava ziriju, kao i prosli put kada su ga uzdigli. Dosadan je brate...
 
Meni je Austrija flop u najavi, overrated kao San Marino 2021.

Jedna martovska alpska lavina preko omikrona!!!!! ❤️🤍❤️

giphy.gif


Hvala.
 
Za kuvanu nogu Bogicevicku se isto pricalo nema sanse tu je dijaspora nasa da je pogura.
Ne znam, to mi je neki licni osecanje povodom pesme, meni licno toliko boljih pesama ima ove godine od nase.

Slazem se u nekim delovima sa tobom. Iako mislim da prolazimo, nagledali smo se i vecih cuda nego sto bi bilo ispadanje Srbije
 
Volim sto smo umesto reakcija na running order poceli da bljujemo vatru po nekim zemljama :ROFLMAO:
 
Ja sam prvo mislio da će top 5 na televotingu ali ipak sad mislim 'samo' top 10, jer su i Finska i Švedska prejake, Ukrajina će opet dobiti jak televoting, ne(eeeee)što(ooooo) mi govori da će Moldavija da prođe odlično jer Evropa voli takve pjesme, i još neko tipa Austrija/Norveška da se ugura u top 5. Kod publike u finalu u top 10 isto apsolutno još vidim Italiju koju mnogi ignorišu iz čudnog razloga, a prošetaće se do top 10 kao što i zaslužuje
I meni se juce nesto javilo da bi Moldavija mogla u top 5. A za Italiju sam uveren da ce u top 10, i cini mi se da bi i Spanija mogla u top 5
 
Back
Top