ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Ja sam bio Olivera bot i u zadnjih 5 izdanja ziri je odradio dobar posao a sad ko ce se pitati naredne godine ne znam i tu prostora za muljazu ima.

Da li RTS namesta ili ne ne znam, ali uvek pobedi onaj ko je favorit fanova na dan finala. Ako se to nastavi i u buduće ne mora se nista menjati ali sistem je lak za manipulaciju pa sad videcemo sta ce biti .
 
Proporcionalni nego sta. Jedva cekam da Maja Nikolic upali digitron.
 
Najvećim finansijerima je svejedno kakav je sistem, mislim da bi pre i zadržali žiri ili ga čak i proširili. Zbog toga mislim da se pravila neće menjati, makar ne drastično i da će biti u fazonu, evo već smo vam ukinuli žiri u polufinalima, sasvim je dovoljno.

Iskreno, nisam upućen u sistem odlučivanja u Referentnoj grupi i na sastancima šefova delegacija. Ako se do odluka dolazi konsenzusom, nema šanse da se slože. Uveren sam da nije prosta većina dovoljna...
 
FwHA71wWIAE7VvN


Mada već deluje da ima puno pre-partija...
 
Nazalost ostali su gluvi na njenu specificnost, sto se ne desava prvi put na evroviziji sa nekim risky pesmama. Ziri bi trebalo da ceni ceo njen paket, ali sta da se radi, nije im prvi put da glasaju za neke bejzik pesme.
Malo mi je hit sto ja moram da branim spansku pesmu, a nisam cak ni neki ljubitelj. Ali ono na sceni je stvarno bilo divno i onakva interpretacija je zasluzila bar duplo vise poena od zirija (ako su zaista neki strucnjaci).
Ako ti je za utehu, nas ziri je dao 3 boda Spanjolskoj. Bolje ista nego nista.
 
Nas nacin odlucivanja je tempirana bomba. Nadam se da ce proporcija biti uvedena. Uostalom, tako bi i Lukina PZE pobeda bila mnogo ubedljivija i ne bi se forsirala prica u mejnstrim medijima da je Princu i Nadji jedva izmakla pobeda jer jednostavno nije bilo ni blizu.
 
onda bi bilo zaniljivo al mi se ne svidja onog kod njih sto se glasa iz svakog grada to mi je malo glupo
 
Ali mi koji još uvek nemamo svoju top listu na Spotify-u, 3 godine nakon dolaska Spotify-a.
 
treba da postoji top lista za srbiju i za balkan Spotify
 
Ali mi koji još uvek nemamo svoju top listu na Spotify-u, 3 godine nakon dolaska Spotify-a.
Da Moldavija ima, ozbiljno bih se zabrinuo...
 
U nemackoj top 100 listi samo tri ovogodisnje pesme sa ESCa usle:

:se: #7
:fi: #18
:no: #19

I to je to. Nastavlja se fijasko nemackih ucesnika tamo.
 
Back
Top