ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Šuška se da bi AUUUUstraliju ponovo mogla da predstavlja Dami Im.
Ipak im je donela najbolji plasman, a zamalo i pobedu.
Koliko je Sound of silence lepa pesmica. Morate se složiti.
 
Svakako neće pobediti ove godine ponovo, jedino ako ne promene pesmu što im ne bi bio prvi put lol
 
Wishlista za danas:
:hr: Let 3 - Mama šč!
:dk: Nicklas Sonne - Freedom
:ee: Ollie - Venom
:it: Lazza - Cenere
:lv: Sudden Lights - Aija (može i Patrisha - Hush)
:mt: The Busker - Dance (Our Own Party)
:ro: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

Ako dva prođu biću zadovoljan, više od toga prezadovoljan
 
  • Like
Reactions: Mrm
Moj top 8 (za sada):

1. Norveška :no:
2. Slovenija :si:
3. Španija :es:
4. Češka :cz:
5. Belgija :be:
6. Irska :ie:
7. Ukrajina :ua:
8. Albanija :al:
 
Evo mojih zelja:
:ee: Alika
:ro: Steven Roho, Gabriella, Formaţia Albatros; Aledaida i Adriana Moraru - Nemam neku posebnu zelju ali bilo koje od ovo troje da pobedi bicu zadovoljan
:dk: Eyjaa
:lv: Luīze
:hr: Eni Jurišić
:it: Lazza Ali bukvalno bilo ko da pobedi od ovih vodeci (Paola & Chiara su mi najbolje, ali nemaju sanse) necu biti nezadovoljan
:mt: Nathan Izvesno je da ce Brooke pobediti (radujem se i njoj) i nadam se da nece promeniti pesmu, jer joj ova pesma odlicno lezi

Sve u svemu, jedino gde cu sigurno biti nezadovoljan je kod hrvatskog izbora. I naravno, ukoliko Estonci ne ispostuju kladionicu, bicu nezadovoljan. Kod Danaca ima realne sanse za njih dve.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ja stvarno moram da poštedim svoje psihičko zdravlje i malobrojne funkcionalne moždane ćelije, tako da ću propustiti izbore u Hrvatskoj, Rumuniji, Malti, Danskoj i Letoniji. Srećno pobednicima, ali nijedna od ovih država nema nijednu pesmu koju bih ikad slušao van konteksta Evrovizije ili da nisam primoran jer je (polu)finale iste.

U Italiji i Estoniji navijam za Marka i Olija, premda su mi i njihove pesme prosek, ali svakako bolje od alternativa.
 
Dajte mi danas Olija Otrova, Bruku Šahmat i Nikolasa Slobodu. Ostalo whatever
 
Bilo bi lepo da mi se dopadne bar jedna pesma na kraju. 😂
 
Back
Top