ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Pa tako su uveli od prošle godine, za medije je uglavnom sve u drugooj sedmici, od ceremonije otvaranja pa nadalje.
 
Od 6 maja koliko sam upoznat mediji tek ulaze u press centar.
 
Baš nekako bezveze da oni koji ne budu u finalu nemaju press konferenciju.
 
Zvanicnu press konferenciju su uvek imali samo finalisti.
 
A sto su wiwijevci jos kod kuce? I sto nema konferencija? Jel znate mozda? Ujak kaze da se tamo od policije ne moze proci, vanredno stanje..
Peace Will come. Prije tacno 24 god.u Stockholmu PingPong grupa za Izrael mahala zastavama Izraela i Palestine i zazivali mir a te večeri bombe na Golansku visoravan. Toliko tuge a ono ide sve na gore.Video ja na znam postaviti u post ali treba pogledati. Vokalna izvedba očaj. Pa 2009 Nora i Mira u Moskvi. Džaba sve.
 
A to da, mislio sam na one konferencije posle polufinala. 😉
 
Do 2022.godine su postojale pres konferencije posle proba, to znam jer je Konstrakta imala nekoliko konferencija za medije, to je prosle godine skroz ukinuto i novinari dolaze tek dan pred polufinale, bezveze.....
 
Meni je sa novinarima hajp bio mnogo veci. Sa tim konferencijama, live prenosa iz press centra, sve mi je to ukazivalo da dolazi ESC. Ovo sada iz godine u godinu, sve vise srozavaju i sve je manjeg hajpa. Bukvalno sve nazaduje, osim tehnoloski…I bas me briga, za svetla, za led ekrane, za holograme, zelim onu staru atmosfericnu evroviziju….
 
Od 6 maja koliko sam upoznat mediji tek ulaze u press centar.
Sutra od 11h počinje sa radom press centar. Naravno, sutra otuda mogu da rade, ali same probe mogu da prate od ponedeljka.

Što se tiče pres konferencija, biće ih ukupno 6: dve nakon polufinala, sa onima koji su prošli u finale, jedna sa direktnim finalistima, jedna sa voditeljima, jedna nakon finala sa pobednikom i još jedna, verovatno neka opšta sa organizatorima. Moderator pres konferencija biće Jovan Radomir.

U pres centru biće tri sobe za individualne intervjue, pa eto to može da se očekuje već od sutra.​
 
Pa da, za Evroviziju je izgleda značajnije da imamo press sa voditeljima, nego m&g sa svim učesnicima posebno 😌
 
Peace Will come. Prije tacno 24 god.u Stockholmu PingPong grupa za Izrael mahala zastavama Izraela i Palestine i zazivali mir a te večeri bombe na Golansku visoravan. Toliko tuge a ono ide sve na gore.Video ja na znam postaviti u post ali treba pogledati. Vokalna izvedba očaj. Pa 2009 Nora i Mira u Moskvi. Džaba sve.
2000. su mahali zastavama Sirije.
 
Izgled tabele. Nelijepo

GMprnFOWIAAnaEr
 
Glasovi žirija 🤞🏻

Šalim se, očekujem i 🇭🇷 i 🇮🇹 obe u top 3-4 kod žirija.
 
Meni je neverovatno da je proslo okruglo 10 godina od Evrovizije u Kopenhagenu i onog stejdza koji i dan danas izgleda bolje i modernije od svih koji su dosli posle njega
 
Back
Top