ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Znaci finale do 01:00. Bas smaraju sa tim sto su ga toliko oduzili, evo vec ne znam koja godina po redu :rolleyes:
Gledamo ga jednom godišnje, ko je ranoranilac neće ga poremetiti par kasnijih leganja, a fanovi žive za te tri noći.

Bolje što je tako. U čemu bi bila poenta da vidimo sve pre polufinalnih večeri?
Nestala bi euforija koja treba da bude na vrhuncu dok traje TV prenos.
To je kao trailer za filmove, golicanje mašte. Sve je drugačije uživo uz publiku i cue pilot.
 
Last edited:
Crveni tepih 2016. godine u Stokholmu. Gde su fanovi ove godine, gde su ovoliki novinari? Zašto je bukvalno tepih bio u random prostoru ispred stambene zgrade?
Nema ih u tolikom broju, jer je su dešavanja, za razliku od tada, svedena na jednu ESC nedelju umesto dve, a dodatno bilo je i loše vreme. Nije bio tepih ispred stambene zgrade.
 
Pa dve nedelje pred ESC je uvek bila opšta euforija medju fanovima sada kao komemoracija.
 
Meni je hajp u minusu, ne znam da li je do toga što su odlučili da zatvore probe i ostala dešavanja. Mada i generalno ne osećam više uzbuđenje kao što sam osećao pre par godina i radovao se danima, pa i nedeljama unapred.
 
Ljudi za jedan dan sve ono što smo čekali godinu dana, tHresem se

miljana-miljana-kulic.gif
 
Sigurno bi se vise potrudili nego Svedjani. Mislim da su investirali vise truda u Melodifestivalen, nego u Evroviziju. Ne znam, mozda planiraju da organizuju ponovo za koju godinu, pa da se ne trose previse
 
Nešto ne mogu da preuzmem listiće sa OGAE sajta, je l' može neka alternativa?

1714977827612.png
 
Klikneš na tri tačkice desno od tog teksta, pa Keep, a potom Keep Anyway.

ehaO2WU.jpeg


8oU5knP.jpeg



Evo okačiću listiće i u prilogu ovog posta, pa možete i odavde skinuti.
 

Attachments

  • ESC2024-glasacki-list-2polufinale.pdf
    2.4 MB · Views: 3
  • ESC2024-glasacki-list-1polufinale.pdf
    6 MB · Views: 2
Vidim da je danas na rasporedu Dress Rehearsals od 15:45 - 18:30
Kako to moze da izgleda i mozemo li ocekivati neki medijski sadrzaj sa tog dogadjaja?
 
Gledaćemo Majsta i ja sa foruma u onlajn pres centru, pa ćemo preneti utiske.

Da, sa te probe će biti i video sadržaja, jer je ta prva generalne proba oba polufinala i finala, otvorena za medije, pa mogu da snime i okače na društvene mreže do 2 minuta sa cele probe (ali ne više od 10 sekundi jednog nastupa).
 
Je l' se zna koji nastupi ove godine imaju žive prateće vokale?
 
mogu li na ajfonu da podesim da sam iz Kanade pa da glasam kao Rest of the world?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top